×
TOPZINE.cz

Keira Knightley je na krátké románky. Nahá svedla herce Alberta Ammanna

Coco Mademoiselle; zdroj:youtube

V nové reklamě na parfém Coco Mademoiselle padá k nohám krásné herečky celá Paříž. V krátkém filmu si Keira Knightley zahrála hlavní roli a nahá v něm svádí nejen svého hereckého kolegu Alberta Ammanna, ale i všechny diváky.

FOTO: Keira Knightley
Nahá Keira v krátkém filmu. Na sobě má jen Coco Mademoiselle, Zdroj: youtube.com

Vůni Coco Mademoiselle mnoho z nás již důvěrně zná. Ostatní ji po zhlédnutí reklamy jistě vyzkouší. Víc než tříminutová reklama režiséra Joe Wrighta i samotný parfém totiž přesně vystihují tajné přání každé ženy.

Keira Knightley, coby ztělesnění ideálu krásy, na svém skútru a v koženém overalu od Karla Lagerfelda brázdí ulicemi ranní Paříže. Za zvuku písně It’s a man’s world v podání Joss Stone dojede až do studia, kde potká Alberta Ammanna jako módního fotografa. Toho následně svede i za pomoci neodolatelné vůně. Jen si to přiznejme, kdo by po takovém dobrodružství netoužil?

Z krátkého filmu přímo čiší sexuální napětí. O podobnou atmosféru se pokoušelo již několik reklam, ale nikdy jí nedosáhlo. Za úspěchem téhle možná stojí právě duo Joe Wright a Keira Knightley, kteří se již v minulosti potkali při natáčení filmů Pýcha a předsudek a Pokání.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..