Menu
TOPZINE.cz
Studium VŠ

Když se koníček stane vaší profesí aneb Vzdělávání není nikdy dost

Komerční sdělení

Komerční sdělení

25. 10. 2022

Milujete cestování? Rádi se učíte nové věci a poznáváte nové lidi? Tak proč si nerozšířit obzory studiem vysoké školy? Strach z přijímacího řízení mít nemusíte, soukromé vysoké školy od přijímacího řízení upouští a čekají na zájemce jak z řad maturantů, tak i dlouholetých zaměstnanců.

V dnešní nelehké době se věci rychle mění a nikde není psáno, že práci, kterou máte dnes, budete mít i za rok. Proto je důležité stále na sobě pracovat, učit se nové věci a víc a víc posouvat úroveň znalosti cizích jazyků. Aktivní člověk, který se nebojí nových výzev, je pro zaměstnavatele vždy nepostradatelný. A právě takovou možnost nabízí každému zájemci dálkové studium Praha VŠ.

Zaměřte se na budoucnost

V průběhu posledních dvou let jsme všichni okusili, co to znamená být uvěznění doma, vzdát se výletů i dovolených. Spousta z nás už to nikdy nechce zažít. O tom svědčí enormní nárůst nejenom letních dovolených. A to je právě ta velká příležitost pro změnu vlastního zaměření. Studijní program Cestovní ruch, který soukromá vysoká škola nabízí, představuje skvělou příležitost. Nové uplatnění, které jako úspěšný absolvent získáte, může změnit od základu váš život. Můžete pracovat pro cestovní kanceláře, nebo si založíte vlastní cestovní agenturu. A jestli patříte mezi milovníky cizích jazyků, můžete studovat klidně toto zaměření i v angličtině a působit poté v zahraničí.

Nejdůležitější je rozhodnout se a udělat první krok. Přihláška na dálkové studium Praha VŠ je připravena k vyplnění, a to nejen ve studijním programu Cestovní ruch, ale i v dalších perspektivních programech – například globální ekonomika či studium lidských zdrojů jsou taktéž cestami k úspěšné budoucnosti. Tak si nenechte proklouznout tuto možnost vlastního růstu mezi prsty a udělejte první krok, pak už to půjde samo.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Když se koníček stane vaší profesí aneb Vzdělávání není nikdy dost