Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Když nehtařka nemůže. Profi nehty zvládnete s RUSCONA gellaky i doma

Když nemůže Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi, praví staré přísloví. Pokud vám vládní nařízení nebo jiná událost zatarasila cestu do vašeho oblíbeného nehtového studia, pošleme vše potřebné pro dokonalou manikúru přímo k vám domů.

Jsme RUSCONA a GLAMORA, značky nehtové kosmetiky, nehtoví a kosmetičtí inovátoři a průkopníci. Vyrábíme kvalitní produkty s EU certifikací, garantujeme rychlé dodací lhůty, široký doplňkový sortiment a prvotřídní služby. K tomu navíc připočtěte produktové a digitální inovace, které nemají v nehtovém a kosmetickém světě obdoby.

Naprogramovali jsme například jedinou globální sociální síť pro nehtařky RUSCONA Shine nebo chytrý a přehledný rezervační systém GLAMORA Booking. Ačkoliv se RUSCONA zaměřuje na svět profesionálních nehtařek a nehtových studií, jedna naše produktová kategorie zasahuje i do světa koncových zákazníků: Gellaky.

Krásné nehty až 4 týdny. To je Gellak.

Gellak je speciální kategorie nehtových produktů. Gellaky obsahují foto citlivou složku, která reaguje v UV/LED lampě vytvrzením. Díky tomu gellaky na rozdíl od klasických laků vydrží na nehtu výrazně déle, a to dle provedení od 3 až do maximálně 4 týdnů. Gellak charakterizuje nejen vysoká odolnost, ale také pružnost díky použití kaučuku a univerzálnost. Na hotový gellakový nehet lze aplikovat různé typy zdobení.

Obecně se uvádí, že Gellak není vhodný pro oslabené či lámavé nehty. Potřebujete-li nehet pořádně zpevnit, je většinou vhodnější zabrousit do kategorie UV/LED gelů a obránit se na některou z nehtových profesionálek. Připravit a správně vystavět gelový nehet bez předchozích zkušeností a hlubokého proškolení totiž není téměř možné. Pokud však vhodně zkombinujete Gellak např. s RUSCONA Medium base, slabší nehet přestane být problém.

Base nehet krásně zpevní a použití Gellaku tak nebude ničím limitované. Mějte prosím na paměti, že Gellak nevyžaduje takovou odbornost jako UV/LED gely, není však pravda, že se s ním pracuje stejně snadno jako s klasickým lakem. Nehet se pro aplikaci Gellaku musí správně připravit vč. očištění, úpravy kůžičky či zmatnění, ale vyžaduje rovněž použití přípravných tekutin a podkladových bází. Jedině tak vám gellakové nehty skutečně vydrží.

Čím vynikají Gellaky RUSCONA?

V první řadě skvěle kryjí, protože obsahují kvalitní pigment a výborně přilínají k přírodnímu nehtu. Jsou navíc samo-vyrovnávací. Dají se použít pro Gellak techniku, ale také jako barevný gel na gelové nehty. Vypadají úžasně, jsou dostupné ve více než 130 barvách, mají parádní štěteček s rovnou špičkou a pochází z Německa. A jelikož vám posíláme zboží na přímo, můžeme vám nabídnout i parádní cenu. Za špičkovou kvalitu srovnatelnou i s dvakrát dražšími Gellaky.

Poznámka: Produkty RUSCONA jsou navrženy a certifikovány pro profesionální užití. Použití v domácích podmínkách je možné pouze na osobní zodpovědnost uživatele.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Když nehtařka nemůže. Profi nehty zvládnete s RUSCONA gellaky i doma