Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Když na podzim prší do campari, vydejte se na koncert kapely Úterý

Redakce

Redakce

9. 9. 2010

FOTO: Jiří Dědeček a ÚterýZačal podzim a s ním i nová divadelní, hudební a bůhvíjaká ještě sezóna. Zveme vás proto na koncerty křehce punkové kapely Úterý, kterou před více než rokem založil písničkář Jiří Dědeček. 

FOTO: Jiří Dědeček a Úterý

Booklet alba Prší nám do Campari, Zdroj: archív kapely Úterý

Kapela Úterý, to je samozřejmě Jiří Dědeček, zanedbat však nesmíme ani ostatní členy (řazeno dle abecedy): baskytaristu Vojtěcha Heřmánka, akordeonistu Jaroslava Krasničana, rytmus pak tomu všemu udává Marcel Pindel. A ještě dodejme, že písničkář Dědeček během koncertů nehraje jen na španělku, ale i na kytaru elektrickou.

Křehce punkové večery

KOLÁŽ: Kapela ÚterýV repertoáru kapely se objevují písně především z  CD Prší nám do campari, které u Indies MG vyšlo letos na jaře,  nový hudební doprovod však postupně dostávají i Dědečkovy starší texty. Kam si tedy můžete přijít poslechnout písničky něžné, drsné, křehké i punkové?

V pátek 10. září bude Úterý hrát v hospodě hotelu Slavoj na Zbraslavi (Pod Havlínem 1302). A pokud to máte blíž do Břevnova, stavte se ve čtvrtek 16. září v kulturním domě Kaštan. – Oba dva zmíněné koncerty začínají v osm hodin.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Když na podzim prší do campari, vydejte se na koncert kapely Úterý