×
TOPZINE.cz

Kdo zazářil na předávání cen Grammy a kdo měl raději zůstat doma?

FOTO: Grammy Awards 2011
Po dlouhém hledání jsme přece jen našli!

!Grammy Awards 2011!O senzaci country partičky Lady Antebellum už jste určitě slyšeli. Stejně tak už jste s největší pravděpodobností na internetu pátrali po tom, kdo je to Esperanza Spalding. Na slavnostním večeru předávání hudebních cen Grammy toho bylo zajímavého ale mnohem víc než jen jména oceněných. Třeba to, v čem se kdo vydal na červený koberec.

FOTO: Grammy Awards 2011
Trošku invence, dámy, Zdroj: youtube.com

53. ročník cen Grammy byl ve znamení nepředvídatelných překvapení. Alespoň tedy co se vítězů týče. Naopak co do outfitů večer postrádal šťávu. Vypadalo to, jako kdyby veškeré nápady a inspirace umělci uplatnili v nahrávacím studiu a na nic jiného už jim jednoduše nezbylo.

Třpytky, třpytky… a flitry

Spousta přítomných dam vsadila na jistotu, kterou jsou právě třpytivé róby. Je to naprosto v souladu s módním diktátem a navíc se hodí na slavnostní příležitosti. Když ale celebrita sáhne po podobném kousku, může se spolehnout na to, že několik jejích kolegyň volilo stejně. Takže pokud chtějí vypadat jako přes kopírák a nás ostatní pomalu ale jistě otrávit monotónností, jen tak dál.

FOTO: Grammy Awards 2011
Pěkné, ale bylo toho dost

Nuda v Los Angeles

Tak nad tímto museli stylisté hodně dlouho přemýšlet. Dlouhým černým šatům nepomůžou ani zdůrazněná ramena. Dále pak noční košile a malé černé bez jakéhokoliv nápadu.

FOTO: Grammy Awards 2011
Černo-bílá nuda

Proč?

Tohle se vážně nepovedlo. Prapodivné boty, síťované břicho, kombinace růžové a oranžovo-rudé (že by na tenhle mix měla patent jenom Rihanna?). A Natashe Bedingfield se  nějakým zázračným způsobem podařilo pohřbít docela nadějný model. Nepřišla jsem na to, jak to dokázala… že by ty vlasy? Leoparda s cukrovou vatou na hlavě (rozuměj Nicki Minaj) raději nekomentuji. Plus dostává za odvahu a dávku kreativity.

FOTO: Grammy Awards 2011
Nemáte někdo něco na převlečení?

Nepřekvapí, nezklame

U těchto modelů postrádám zajímavý detail nebo nápad. Jsou ale všechny na dobré cestě, osobně nejvíc fandím široké sukni s černou trávou. Ustřihnout tylovou blůzku a bude to – korzet si bohatě vystačí sám.

FOTO: Grammy Awards 2011
Sázka na jistotu…
FOTO: Grammy Awards 2011
… a pokračování

Díkybohu!

Mile překvapila Kelly Osbourne, která je proslulá tím, jak často šlápne při výběru šatů vedle. Na Grammy se ale zařadila mezi ty nejlépe oblečené a snad i našla svůj styl a vyvaruje se dalšího experimentování. Florence Welch zase ukázala, jak s grácií nosit labutí šaty (takhle se to dělá, Björk).

Po dlouhém hledání jsme přece jen našli!

FOTO: Grammy Awards 2011
The Best DressedDiskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..