Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Katy Perry: Přípravy na turné California Dreams jsou jako trénink na olympiádu

Redakce

Redakce

2. 2. 2011

OBR: Katy Perry - The California Dreams Tour 2011Šestadvacetiletá zpěvačka, která se proslavila svým hitem z roku 2008 I Kissed a Girl, se chystá na své první celosvětové turné, nazvané California Dreams. V neděli 20. února začíná show v Lisabonu a poslední zastávku bude mít v Dublinu.

OBR: Katy Perry - The California Dreams Tour 2011

Katy Perry vyráží na své první turné, Zdroj: oficiální stránky zpěvačky

Českým fanouškům bude kalifornská rodačka ze  Santa Barbary nejblíže 26. února v Mnichově, 27. února ve Vídni a 4. března v Berlíně.

Katy říká, že dodržování jejího přísného dietního režimu je jako trénink na olympiádu. Každý den se řídí stravovacím plánem, jen v neděli si může dopřát svůj oblíbený hamburger. Denně cvičí, chodí na hodiny zpěvu, taneční zkoušky a večer, když přijde domů, třídí e-maily týkající se produkce. Zkrátka musí být v kondici, protože během každého koncertu vystřídá 15 outfitů a koncertních zastávek v rámci celého truné je 95.

Jakoby jí příprava na turné nestačila, Katy plánuje svůj další videoklip a chystá se na své vystoupení při příležitosti předávání cen Grammy 13. února. Prozradila jen, že to je zatím její nejlepší číslo.

V loňském roce se vdala za pětatřicetiletého britského herce Russella Branda, vydala své třetí album Teenage Dream a její hit Firework stále trhá žebříčky hitparád.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Katy Perry: Přípravy na turné California Dreams jsou jako trénink na olympiádu