Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Katy Perry políbila cizího muže na své show v Brisbane

Adriana Semlová

Adriana Semlová

7. 5. 2011

FOTO: Katy PerryPopová zpěvačka pracuje horlivě a snaží se, aby její hudba i vystoupení byly co nejlepší. Ve skutečnosti ukázala svou pilnou práci během jednoho ze dvou koncertů v Brisbane Entertainment Centre a zde také políbila fanouška.

FOTO: Katy Perry

Katy Perry předvedla show v Brisbane, Zdroj: katyperry.com

Perry ve své kariéře začala podobně kontroverzně jako popová ikona Madonna. Její první singl se jmenuje I Kissed a Girl, ale když vyzývá, aby se někdo objevil na jevišti pro pusu, je to mladý muž. Během představení políbila při této písni taktéž muže. Během své kariéry vydala Katy zatím dvě alba, ale nemá tolik singlů, aby mohla vyplnit celou show jen svými písničkami. Proto zahrnuje do svého vystoupení některé covery, Rihannin song Only Gilr (in the World) nebo dokonce známou nevydařenou píseň Friday od mladé Rebeccy Black.

Z velké části na její koncerty chodí spíše ženské publikum, které podobné podívané, tanečníky, muže na visutých hrazdách nebo ohňostroje zbožňuje. Katy má v sobě šarm, kterým oslňuje své fanoušky. Vždy najde cestu ke komunikaci někdy i s dvanácti tisíci lidmi, kteří se pod pódiem sejdou.

Sama zpěvačka byla z koncertu tak nadšená, že vzkázala po síti fanouškům: „Brisbane! Dnes jste byli pekelně dobří! Uvidíme se za týden!“ Katy byla velmi přirozená oproti představení Rihanny, která zde vystoupila na začátku tohoto roku. Její přirozenost je důsledkem toho, že nyní Perry koncertuje před 24 000 posluchači v Brisbane, zatímco v roce 2009 vystupovala pro tisíc hostů v Tivoli. V neděli 15. května znovu vystoupí v Brisbane.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Katy Perry políbila cizího muže na své show v Brisbane