×
TOPZINE.cz

Kate Middleton a princ William: Na jejich talířích se v Srbsku mohou objevit vítězná varlata

FOTO: Smažená varlataNejlepší světoví kuchaři v přípravě varlat slibují, že věnují Kate Middleton a princi Williamovi vítězné pokrmy z letošního Mistrovství ve vaření varlat a afrodisiak.

FOTO: Smažená varlata
Srbský festival ve vaření varlat láká kuchaře i zvědavce, Zdroj: youtube.com

Kuchař Ljubomir Erovic, organizátor akce, řekl, že varlata jsou bohatá na testosteron i minerály a jsou považována za mocné afrodisiakum v jeho domovské zemi – Srbsku.

Erovic věří, že pokud by královský pár zkusil některé z jídel, které nabízí, měl by pak lepší šanci počít dítě – jak promyšlené.

Pochoutky, které nabízí na letošním mistrovství, obsahují celou řadu pokrmů z býčích, kančích, velbloudích, pštrosích, a dokonce i klokaních varlat.

Velmi ostrý nůž

Tento kuchař-samouk má za sebou více než dvacet let zkušeností s přípravou a vařením široké škály varlat.

Erovic jako vůbec první na světě sepsal sbírku receptů tohoto druhu. V kuchařce nazvané Vaření s koulemi najdete například recepty na to, jak připravit z varlat pizzu, grilovaná varlata nebo BBQ varlata s droby.

Kniha upozorňuje, že budete potřebovat „velmi ostrý nůž“, pokud se budete chtít pustit do tradičních technik vaření varlat. Také radí varlata omýt a nechat je před vařením namočená ve vodě, aby změkla.

Asi se vám uleví, když Erovic upozorňuje: „Všechna varlata se dají jíst – s výjimkou lidských, pochopitelně.“Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..