Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Kaštan: Nabitý program v malém klubu

Redakce

Redakce

2. 4. 2010

Kaštan-Kristýna_Jindrová-perexKaštan je různorodý klub, kam se dá zajít nejen na koncert, ale také do divadla, na výstavu nebo na promítání fotek či filmů. Nudit se tam určitě nebudete!

Zdroj: Kristýna Jindrová, Topzine.cz

Kaštan, Foto: Kristýna Jindrová, Topzine.cz

Pokud jste se rozhodli zajít do Kaštanu na koncert, není to vůbec špatná myšlenka. První a zároveň také jediný zádrhel vidím v hledání vchodu do klubu, protože sál je až v prvním patře a v přízemí to vypadá, že se v tomto domě žádná kulturní akce ani nekoná. Nenechte se tedy zmást.

Vylezete po schodech nahoru, zaplatíte vstupné a můžete posedět s pivem či jiným nápojem v malém prostoru u baru, než vás pustí do sálu. Koncertní sál je docela malý, menší než bývá zvykem, ale není to na škodu, protože zvuk se tam odráží velmi kvalitně. Někdy bývají v sále židle, záleží na typu akce.

Podium není nijak vysoké, máte ke kapelám a zpěvákům blízko, což je příjemné a má to vliv na výkony. Vystupovali zde například Schodiště, duo Ester Kočičková a Lubomír Nohavica, Psí vojáci, Plastic People of the Universe, Xindl X, Už jsme doma a mnoho dalších.

Z vnějších zdrojů není nic, co by vám zážitek znepříjemnilo. Přijďte se přesvědčit sami!

Klub Kaštan

Bělohorská 150, Praha 6 – Břevnov

Otevírací doba: záleží na akci

Hodnocení: 5*****

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kaštan: Nabitý program v malém klubu