Menu
TOPZINE.cz
Zdraví a sex

Karma: zákon příčiny a následku

Redakce

Redakce

6. 7. 2011

Zákon karmy je uváděn jako příčina všeho, co se nám na tomto světě, resp. v tomto životě, děje. Existenci karmy nelze samozřejmě objasnit, ale životní zkušenosti někdy mluví za vše.

Foto: hořící svíčka

Karma je zákon příčiny a následku, Zdroj: Sxc.hu

Karma je jedním z duchovním zákonů. Je založen na principu, že každá myšlenka a čin, který vyšleme či uděláme, se nám zase vrátí. V tomto životě tedy prožíváme různé okamžiky, abychom splatili své dluhy, které si neseme z minulých životů. Pokud nás tedy potkávají velké životní rány, jsou většinou karmického původu. A my se ptáme proč. Odpověď je možná karma.

Jak to funguje?

Karma funguje na základě domluvy duši, které se před svým zrozením domluví na tom, jak se dluh splatí. (např. případy zabítí malých dětí). Je to kruté vysvětlení ale ruku na srdce. Kolikrát jste přemýšleli nad vraždami malých dětí, neštěstími s mnoha mrtvými?

Jistě někdy přemýšlíte, proč například potkáváte stejné partnery, proč narážíte na lidi, kteří vám ubližují, proč nevycházíte s matkou či otcem, nebo u někoho cítíte, že ho odněkud znáte. Někteří duchovně založení trvdí, že země je místem pro složení účtů. Jinak bychom tu nebyli.

Karmu můžeme přemoci jen láskou a pochopením. Pokud pochopíme, odžijeme a odpustíme sobě i zůčastněným, karma se už nemusí opakovat. Řešme tedy své problémy ale v pochopení. Pokud například nevycházíte s matkou a v tomto životě vám nic neudělala, posílejte ji lásku.

Vždy si pečlivě vybírejte duchovně založeného člověka, který tomuto tématu rozumí.
Nezapomeňte, že žijeme teď a tady, nemá cenu si něco vyčítat v souvislosti s minulými životy.
Minulost řešte v souvislosti se svými problémy nebo něčím, co potřebujete objasnit.

Lze karmu dokázat?

Karmu lze dokázat jen zkušenostmi od mnoha lidí a z následného léčení. Výbornou pomůckou pro pochopení své karmy je regresní terapie. Díky ní se můžete zbavit mnoha problémů. Zdravotních, psychických, ale porovnáte si i třeba partnerské vztahy. A hlavně, podíváte se do minulosti.

Během jediného sezení tak mohou zmizet některé problémy. A tohle dokazují stovky případů. Další pomocí jsou lidé, kteří vidí do vaší minulosti. Ať už jen pohledem či třeba skrz karty. Karmické dluhy se dají vyčíst i z data narození, pomoci astrologického výkladu.

Příklady karmické minulosti z regresí:
třes pravé ruky – useknutí ruky v minulém životě
bolest krční páteře – stětí hlavy sekyrou v minulém životě
neshody s matkou – prokletí dcery matkou v minulém životě
bulimie – život slepice v minulém životě a neustálé shánění jídla
nesnášenlivost masa – zabíjení zvířat v minulém životě
smrt blízkého člověka – opuštění člověka, který tim velice trpěl a třeba se pak sám zavraždil atd.


Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Karma: zákon příčiny a následku