Karel Hvížďala křtil nové eseje Uvízlé věty

Karel Hvížďala!Fotogalerie!Karel Hvížďala pokřtil 10. října v Praze svou novou knihu. Kmotry esejí o lidech a slovech s názvem Uvízlé věty se stali profesor právní filozofie Jiří Přibáň a politolog Jacques Rupnik.

Karel Hvížďala
Karel Hvížďala v Luxoru na křtu své nové knihy Uvízlé věty, Foto: Eva Makovská, Topzine.cz

V prostorách kavárny Krásný ztráty se sešli autorovi příznivci, kterým na úvod zvesela na flétnu zahrál Jiří Stivín. Představení knihy se ujal moderátor Petr Fischer. Zhodnotil obsah knihy a volně nahrál i autorovi, který se k dílu měl vyjadřovat především.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/2011_10_10_hvizdala/]

Karel Hvížďala zavtipkoval směrem k počtu letos vydaných knih – tlačí ho totiž zvýšení DPH v novém roce. Pohovořil o své práci, během níž prošel redakcemi Mladého světa, Albatrosu, MF Dnes a časopisu Týden. Po křtu knihy Uvízlé věty šampaňským Jiří Stivín svou skladbou opět vylepšil příjemnou komorní atmosféru. A byl to právě on, kdo se jako první postavil do fronty před autora, když začala autogramiáda.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Eva Makovská
Pro Topzine pracuje od listopadu 2010 ale focení se neprofesionálně věnuje již řadu let. Během studia na střední škole navštěvovala fotokroužek se zaměřením na zpracování klasické fotografie.Před šesti lety začala fotit na digitální zrcadlovku, absolvovala několik kurzů a workshopů v Institutu digitální fotografie, příležitostně se účastní veřejných setkání a besed s profesionálními fotografy - jejich rady a zkušenosti doplňuje četbou knih a časopisů o fotografování. A samozřejmě fotí a fotí....

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*