Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Karel a Karel byli v ČS má talent v plavkách a čarodějnice přijela ze země Koz

Veronika Jílková

Veronika Jílková

12. 9. 2011

Druhý přenos, opět z brněnského Mahenova divadla a Bratislavy, nám ukázal, že i Česká a Slovenská republika ukrývají mnoho neobjevených talentů. I tentokrát jsme byli svědky nemožného, ztrapněného a famózního!

Holky ze zrcadla se moc nepředvedly. Zdroj: oficiální stránky

Ve druhém přenosu show Česko Slovensko má talent představil Moussa Ali kopii Shaggyho, viděli jsme žonglování s míčky, zrychlené letušky, Kamil Dzilinský kouzlil s těžítkem, Tomáš Štolfa si zahrál a zazpíval na jednokole, Lucie Bílá si vyzkoušela Bubble Show, slyšeli jsme falešného Karla Gotta a španělskou hudbu. Objevily se ale i břišní tance, kouzelník se svíčkami, kvarteto Sweet Voices a mohli jsme být svědkem Bruna Marse z České Lípy, s jeho hitem Grenade.

Po roce se znovu se objevil i pan Jozef Patrovič a ani tentokrát se neoprostil od své arogance. Po svém šíleném výkonu s písní Kdepak ty ptáčku hnízdo máš, jen dodal: „Publikum tak tleskalo, že jsem neslyšel hudbu.“ Že by pan Patrovič tentokrát žaloval celé publikum? „I můj vysavač by to zazpíval lépe,“ dodal Jaro Slávik. Ovšem i tato událost měla kladný výsledek – pan Patrovič díky porotě (bohužel) postoupil dále.

Z daleka přilétly i tančící mažoretky Amanitas (Muchomůrky). „Lysohlávky? Tak bych to chápal. Já chci vaše houby a chci na vaši planetu,“ zasmál se Martin Dejdar.

Situační komik Albertík si zasloužil obrovský potlesk a upřímné nadšení Lucie Bílé.

Žena z Ameriky – Busty Heart – rozbíjela meloun, plechovky a basebalovou pálku svými obřími prsy. Pod jejími těžkými vnadami se dokonce otřásl i stůl porotců. „Díky mami, že ses nepřihlásila,“ komentoval situaci Jakub Prachař ze zákulisí.

Busty Heart by neměl nikdo přijít pod prsa!

Martin Dejdar byl ohromen tancem se švihadly: „Abych vám řekl pravdu, to je tak úžasná blbost.“ Zaslechli jsme i rap – „Více než ten zpěv se mi líbí vaše mikina,“ dodala Lucie Bílá. Roman Kotlár, který tvrdí, že „hudba z 80. let má budoucnost,“ sám předvedl falešnou verzi španělské písně. Bohužel i tento účastník byl porotou poslán do dalšího kola – ovšem příště musí pokračovat pouze jako komik, nikoli jako zpěvák.

Karel a Karel předvedli směsku tance a humoru v různých podáních a ke konci se svlékli do plavek. Peggy z Ostravy, jako horník, byl/a podle Jara Slávika „Nejhorší travesty show v dějinách.“ Pětičlenná street-danceová skupina Respect Us se zase inspirovala Ivanem Mládkem. „Vy jste tak krásně jiní,“ pronesla verdikt Lucie Bílá.

Samozřejmě se objevilo i několik výkonů, které porotu zdaleka tak nenadchly – zpěv, házení palačinkami nebo mlácení paličkami do nádobí. Ze skromné Moniky Stanislavové s písní You are not alone se zrodila hvězda. „Kde jste doteď byla? Toto bylo lepší než Michael Jackson.“

Radost po celý přenos dělal publiku smích Lucie Bílé a mnoho standing ovation.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Karel a Karel byli v ČS má talent v plavkách a čarodějnice přijela ze země Koz