Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Karate Kid a Kung Fu Panda si podali ruce/tlapky

Pavlína Nouzová

Pavlína Nouzová

4. 9. 2010

Díky masovému úspěchu nové předělávky Karate Kida plánují tvůrci už teď pokračování. Roli scenáristů zastanou autoři zřeštěného animáku Kung Fu Panda.

Kung-fu a karate vypadají na první pohled dost podobně..., Zdroj: distributor filmů

Nová verze Karate Kida už sklízí po světě úspěchy…a také zisky. Diváky očividně pořád táhne téma asijských bojových umění, a tak producenti nelenili a ohlásili už teď jeho pokračování. I tentokrát by si v něm měl zahrát syn Willa Smithe Jaden a nestárnoucí mistr kung-fu Jackie Chan.

Výrazná změna bude v kolonce scénář. Ten totiž napíšou Cyrus Voris a Ethan Reiff, autoři nového a poměrně nudného Robina Hooda a právě zmiňované Kung Fu Pandy. Tím by se do pokračování mohl dostat originální a poměrně ujetý humor… A nebo taky utahanost Robina Hooda. Kdo ví, důležité ještě bude, kdo si sedne do režisérského křesla.

Distributor zatím nechce moc prozrazovat děj Karate Kida 2, jisté ale je, že se bude snažit podobat staršímu druhému dílu z roku 1986. Snad si nestřihnou i trojku ve stylu dvojčete z 1989 – to skutečně nebyl žádný zázrak. Do kin by se Jaden spolu se svým učitelem Jackiem Chanem měl dostat za tři roky, vše se ale může ještě posunout.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Karate Kid a Kung Fu Panda si podali ruce/tlapky