Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Kapelu Broken Social Scene baví řetězové fackování

Redakce

Redakce

19. 8. 2010

FOTO: Broken Social SceneKanadská indie kapela Broken Social Scene představuje klip ke skladbě All to All. Stejně jako tomu bylo u klipu k tracku Meet Me in The Basement, i v tomto případě se jedná o video vytvořené fanoušky.

FOTO: Broken Social Scene

Broken Social Scene, Zdroj: myspace.com

Broken Social Scene jsou na indie scéně zajímavým úkazem. Počet členů se pohybuje mezi šesti až devatenácti. Všichni členové BSS hrají paralelně v jiných kapelách, nebo mají sólové projekty. Jsou velmi kreativní a rádi podpoří i kreativní projevy ostatních. Dva ze tří klipů k novému albu Forgiveness Rock Record pro ně vytvořili fanoušci a kapela je hrdě prezentuje.

První vlaštovkou na poli fanouškovské videotvorby byla skrumáž fotografií a záběrů s politickou, apokalyptickou a popkulturní tematikou ke skladbě Meet Me In the Basement. Tvůrce tohoto videa si přeje zůstat v anonymitě. Koncem července kapela představila oficiální videoklip Forced to Love, aby krátce nato vyslali do světa další klip z fanouškovské dílny, tentokrát ke skladbě All to All.

Zpomalený záběr řetězově se fackujících lidí byl původně myšlen jen jako vtípek a byl natočen před několika měsíci. Za pomoci vysokorychlostních kamer jej vytvořili filmakeři z Texasu Strike Anywhere Production. Vizuál byl doplněn o audiostopu pecky All to All a z původně zamýšleného srandavidea je nyní třetí klip BSS.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kapelu Broken Social Scene baví řetězové fackování