Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Kapela Živé kvety je na turné. Pět koncertů bude v Česku!

Martin Peška

Martin Peška

26. 3. 2009

Slovenská undergroundová kapela Živé kvety se vydala na turné pojmenované 12+1 tour 2009. To bylo zahájeno koncertem 13. března v Bohemian National Hall v New Yorku. Na koncerty se mohou těšit i v Praze, Brně, Pardubicích či Olomouci.

„Koncertné turné naväzuje na vydanie zatiaľ posledného albumu kapely „12+1″, ktoré vyšlo vo vydavateľstve Slnko records ešte 2. októbra minulého roku,“ upřesnil Roman Fecko z RF music agency.

Skupinu kromě bubenice, houslistky a zpěvačky Agnes Lovcké tvoří zpěvák a kytarista Lucia Piussi, kytarista Peter Bálik, baskytarista Juraj Mironov a Jakub Kratochvíl hrající na klavír a elektrickou kytaru. Pro své turné si tato formace připravila více než dvouhodinový program, což je důvodem, proč kapela hraje bez předkapel nebo hostů.

Vstupenky na koncerty 2. a 3. dubna, které se uskuteční v brněnské Staré Pekárně, 4. dubna ve Vagónu v Praze, 10. dubna v pardubické Ponorce, a nebo 11. dubna olomouckém Jazz Tibet Clubu, jsou k sehnání v síti www.ticketportal.sk a www.ticketportal.cz. Turné končí 18. dubna v Trenčíně.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kapela Živé kvety je na turné. Pět koncertů bude v Česku!