Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Kapela Monkey Bussiness slaví 14. narozeniny koncertem na Vyšehradě

Redakce

Redakce

19. 5. 2014

Sotva kapela Monkey Bussiness dokončila jarní část turné s názvem Vyznavači dobrých mrvů, chystá se spolu s fanoušky oslavit své 14. narozeniny. Koncert proběhne 22. května tradičně v areálu Hospůdky na Hradbách na pražském Vyšehradě.

Foto: Daniel Husek, Topzine.cz

Foto: Daniel Husek, Topzine.cz

I v Praze na fanoušky čekají speciální hosté.  Monkey Bussiness se na pódiu představí spolu s Wabi Daňkem a Richardem Tesaříkem.  Dále se můžete těšit na Ashleyho Slatera, bývalého člena britských Freak Power, který vystoupí se svým projektem Kitten & The Hip a na bubenickou partu Recyclas. Skupina ke hraní využívá barevné kontejnery na tříděný odpad a recyklované nástroje.

Právě propagaci třídění odpadu se také turné Monkey Bussiness věnuje a sám Matěj Ruppert dodává: „ Budeme se snažit být zase nejlepší jako vždycky a v rámci „dobrých mrvů“ pamatovat i na „dobré mravy“, proto se snažíme i tímto způsobem propagovat myšlenku třídění odpadu a recyklace. “

Kapela slibuje to nejlepší, co za svoji historii vytvořila, zejména skladby z posledního alba Happiness of Postmodern Age. Přijďte si poslechnout kapelu, jejíž zpěvák má na kontě několik nominací na zpěváka roku a píseň Up to speed now vyhrála v kategorii klip roku na Cenách Anděl 2013.

Areál je otevřený od 17:00 a lístky můžete zakoupit v síti Ticketpro.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kapela Monkey Bussiness slaví 14. narozeniny koncertem na Vyšehradě