Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Kapela Does It Offend You, Yeah? vzkazuje: Neříkejte, že jsme vás nevarovali!

Vojtěch Koval

Vojtěch Koval

5. 4. 2011

Už tuto neděli, 10.dubna od 20 hodin, vystoupí v pražském Lucerna Music Baru kapela s prapodivným názvem Does It Offend You, Yeah? Tato kapela uhranula české publikum svým loňským vystoupením na festivalu Rock For People. Předkapelu jim v LMB budou dělat pražští Lus3.

Foto: DIOYY

Does It Offend You, Yeah? vystoupí v LMB, Zdroj: youtube.com

Tahle kapela se proslavila jako support band velkých jmen světové scény, jako jsou Prodigy, Nine Inch Nales, nebo Linkin Park. Nyní se Does It Offend You, Yeah? vůbec poprvé chystají sólově do Prahy. Tihle britští blázni v březnu vydali své druhé album a už podle názvu je jasné, že se nás DIOYY chystají posadit pěkně na prdel.

Album Don`t Say We Didn`t Warn You má opět překvapovat při každém poslechu, podobně jako tomu bylo při živém vystoupení DIOYY na loňském Rock For People. Z ničeho nic se Does It Offend You Yeah? stali senzací celého festivalu. Šokovaní, ale nadšení fanoušci často přirovnávají DIOYY jejich energií na pódiu k věhlasným Prodigy, což je pro mladé Brity jistě velká pocta.

Does It Offend You, Yeah? doplní na koncertě v Lucerna Music Baru pražská formace Lus3, která nyní intenzivně pracuje na svém debutovém albu. Celý koncert bude začínat ve 20 hodin, lístky jsou v předprodeji k dostání za 400,- Kč.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kapela Does It Offend You, Yeah? vzkazuje: Neříkejte, že jsme vás nevarovali!