Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Kapela Bring Me The Horizon se po dvou letech vrací na koncert do Prahy

Radka Tichá

Radka Tichá

29. 4. 2013

Po dvou letech se metalová kapela Bring Me The Horizon vrací opět do našeho hlavního města, Prahy. Tentokrát vystoupí v klubu Roxy.

Bring Me The Horizon Zdroj: myspace.com

Bring Me The Horizon Zdroj: oficiální myspace kapely

Není tomu dlouho, co britská hardcore metalová kapela Bring Me The Horizon, zkráceně označovaná pouze BMTH, oficiálně oznámila svůj koncert v Praze. Po dvou letech se pětičlenná parta z Sheffieldu opět vrací do České republiky, aby tentokrát vystoupila v hudebním klubu Roxy.

Všichni příznivci deathcoru a všech druhů metalu si proto v kalendáři zaškrtnou datum 19. května 2013 od 19:00, kdy se v prostorách klubu na Praze 1 rozezní hluboké tóny growlingu, kterým se zpěvák a frontman skupiny Oliver Sykes vyznačuje. Growling je technika zpěvu založená na velmi hlubokých tónech a chraplavé barvě hlasu.

Již započal i předprodej vstupenek. Pořídit si je můžete za 470Kč. Pokud byste nezastihli BHTM v Praze, šanci máte i v sousední Bratislavě, kde se ukáží, 23. května v Majestic Music Clubu.

Tato vystoupení mají nejspíše za cíl zejména propagaci nového alba skupiny Sempiternal, jenž v Británii vyšlo 1. dubna tohoto roku. Za dobu devíti let působení se jedná o jejich 5. studiovou desku.

Bring Me The Horizon, nebo také BMTH, je britská metalová skupina, která vznikla v roce 2004 v Sheffieldu. Momentálně se skládá z pěti členů. Kapelu tvoří frontman a zpěvák Oliver Sykes, baskytarista Matt Kean, Lee Malia, Matt Nicholls a Jordan Fish.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kapela Bring Me The Horizon se po dvou letech vrací na koncert do Prahy