Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Kanye West se na Twitteru veřejně omluvil zpěvačce Taylor Swift

Redakce

Redakce

6. 9. 2010

Letošní předávání MTV cen, jak už všichni nejspíše víte, bylo okořeněné vystoupením Kanye Westa, který se ohradil proti zpěvačce Taylor Swift. Raper totiž přímo v okamžiku, kdy mladá zpěvačka přebírala cenu za Nejlepší ženský videoklip, vystoupil na pódium a před zraky všech diváků přerušil její děkovný projev.

Zpěvákova slova zněla asi takto: „Omlouvám se, ale Beyoncé měla bezkonkurenčně nejlepší videoklip,“ prohlásil a celé publikum na něj jen nevěřícně koukalo. Westův protest proti Swift se ale nedočkal pozitivní odezvy, jak nejspíš předpokládal. Naopak, rapera nechali na pódiu jen tak stát a mladičkou zpěvačku, známou díky singlům You belong with me, Mine či Love story, podpořili bouřlivým potleskem.

Tak to bychom tedy měli shrnutí toho, co se přesně na předávání MTV cen událo. Teď se ale podle všeho ve zpěvákovi hnulo svědomí a – světe div se – zpěvačce se veřejně omlouvá prostřednictvím Twitteru. Jestli jste zvědaví, jak se to vše semlelo, zkoukněte video níže.

„Hluboce lituji toho, co jsem řekl. Oba dva jsme umělci, a už proto si zaslouží větší omluvu než kdokoli jiný“ napsal. To je sice hezké, ale omluvu pouze napsat dokáže každý, že…

Kdybyste čekali, že drsný raper Kanye trpi výčitkami svědomí, jste na omylu. Spíše než výčitky ho trápí komentáře k jeho osobě všude možně na internetu. „Když si vygooglíte mé jméno, vyjedou vám jen samé nelichotivé věci. Ne, že by mě lidé neměli rádi. Oni mě přímo nenávidí. Přejí si, abych umřel,“ uvedl Kanye na Twitteru.

Konec dobrý, všechno dobré?

Jenže omluvou příběh ještě nekončí. Zpěvák se totiž nechal slyšet, že již před tímto incidentem pro Taylor Swift napsal píseň. „Můj projev na MTV Movie Awards vůbec nebyl namířený proti Swift. Proti ní opravdu nic nemám. Je to prostě jenom malá holka se spoustou přání a snů, jaké mají všichni ostatní. Vím, že Beyoncé mojí podporu nepotřebovala. MTV ji nepotřebovalo a Swift a její rodina na mě také zvědaví nebyli.“

Zpěvák na Twitteru dále popisuje, že se cítí jako Čaroděj ze země Oz. Ten je podle jeho slov také začarovaný, aby mluvil nic než jen pravdu,“ uvedl West. Nevím, jak čaroděj, ale Kanye je dospělý chlap, který rozhodně začarovaný není. Spíše než na vymýšlení pohádek by si měl dávat velký pozor na to, co a kde říká. Jestli Taylor Swift zpěvákovu omluvu přijme a nazpívá jeho píseň, je však stále ve hvězdách.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kanye West se na Twitteru veřejně omluvil zpěvačce Taylor Swift