Kanye West chce koupit dům Elvise Presleyho pro Kim Kardashian

Americký rapper Kanye West plánuje koupit slavný dům Elvise Presleyho zvaný Graceland pro svou přítelkyni Kim Kardashian.

Kanye West Zdroj: oficiální myspace
Kanye West Zdroj: oficiální myspace

Americký rapper doufá v koupi domu, jehož cena se údajně pohybuje okolo 55 milionů liber (více než 1,65 miliard korun), který by měl sloužit jako domov pro něj, Kim Kardashian a jejich dceru North West. „Neustále se špitá, že je před uvedením na trh, pokud zůstane otevřen veřejnosti jako místo, které mohou fanoušci Elvise navštívit,“ uvedl zdroj.

„Kanye je skutečně nadšen z možnosti ho vlastnit. Myslí si, že by bylo opravdu skvělé, kdyby tam on, Kim a dítě Nori (dcera North) žili, alespoň nějaký čas.“

Vodopád v domě

Podle zdroje Kanye doufá, že obnovení Gracelandu také zvýší jeho reputaci. „Kanye byl vždy Elvisem fascinován, zejména jeho vlivem při přiblížení blues a gospelové hudby masám. Kanye si myslí, že vlastnictví Gracelandu a obnovení jeho bývalé slávy by mohlo stvrdit jeho místo v historii showbyznysu.“

Graceland se nachází v americkém Memphisu. Veřejnosti je otevřen od roku 1982 a ročně ho navštíví přes 600 000 návštěvníků. V domě se nachází 23 místností, mezi nimi je 8 ložnic a koupelen. Známý je rovněž pokoj přezdívaný „džungle“, kde je dokonce vodopád.

Kanye West chce koupit dům Elvise Presleyho pro Kim Kardashian
Ohodnoťte tento článek


Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*