Kam vyrazit o víkendu: Metaloví Moonspell i punkeři No Age

FOTO: No Age
Kalifornské punkové duo No Age. Zdroj: Sub Pop Records

Skinny Molly, No Age, Moonspell nebo Everlast. Ti všichni v brzké době vystoupí po nejznámějších pražských klubech. Nevíte, kde hledat o prodlouženém víkendu dobrou muziku? U nás naleznete tipy, kam vyrazit.

FOTO: No Age
Kalifornské punkové duo No Age. Zdroj: Sub Pop Records

Skinny Molly

Kdy a kde: 25.října v klubu Nová Chmelnice

Začátek akce: 20.00

Všichni příznivci country si o víkendu přijdou na své, jelikož do Prahy opět zavítá americká jižanská skupina Skinny Molly. Čtyřčlenné uskupení vede pod taktovkou frontman Mike Estes, kterého můžete znát jako bývalého člena legendárních Lynyrd Skynyrd.  Jako předkapela vystoupí čeští vyznavači podobného country-rockového žánru, skupina Pumpa.

Vstupné lze v předprodeji zakoupit za 450 korun.

Moonspell

Kdy a kde: 25. října v klubu Rock Café

Začátek akce: 20.00

Potěšíme i skalní fanoušky tvrdé hudby, pro něž již v pátek vystoupí portugalská metalová skupina Moonspell.  Zpěvák Fernando Ribeiro spolu s lisabonskou formací přivezou nejen aktuální dvojalbo Alpha Noir/Omega White, ale i nejznámější hity své více jak dvacetileté kariéry.

Moonspell – Lickanthrope

No Age

Kdy a kde: 27. října v klubu Pilot

Začátek akce: 20.00

Po třech dlouhých letech nás poctí svou návštěvou také kalifornské punkové duo No Age. V rámci svého evropského turné dorazí do pražského klubu Pilot se srpnovou novinkou, deskou An Object. Kytarista Randy Randall a bubeník a zpěvák Dean Spunt si pro vás připravili další nezapomenutelnou show už na nedělní večer.

Další koncerty:

Pražský Výtěr – 25.10. v Kain od 20.00

Velký Voči, Embers Bridge a Nobody Knows – 25.10. v klubu Modrá Vopice od 20.00

Everlast – 27.10. v klubu Roxy (Be Twenty One – Narozeniny klubu)

Rock Automat – 27.10. v klubu Kain od 20.00

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Radka Tichá
Tento malý náladový elf se s křikem narodil v roce 1995 v turnovské porodnici a od té doby už pusu nezavřel. Miluje cestování, ač absolutně nemá orientační smysl a zbožňuje muziku, i když poněkud postrádá hudební sluch. Pracovní dny přebývá na Gymnáziu v Mnichově Hradišti. Zde přispívá od listopadu 2012 do rubriky hudba.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*