Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Kam vyrazit o víkendu: Metaloví Heaven Shall Burn i nostalgie se Stem zvířat

Radka Tichá

Radka Tichá

28. 11. 2013

The Klinik, Radical G, Heaven Shall Burn i Sto zvířat. Ti všichni vystoupí poslední listopadový víkend v pražských klubech. Nevíte, kam vyrazit? Poradíme vám, kde hledat ty nejlepší koncerty.

FOTO: Sto zvířat

Sto zvířat opráší 1. prosince v Paláci Akropolis staré hity. Zdroj: 100 promotion

The Klinik + support: Radical G

Kdy a kde:  30. listopadu  v Rock Café

Začátek akce: 20:00

Víkend bude patřit všem milovníkům tvrdé elektroniky. Vůbec poprvé se totiž v České republice objeví Marc Verhaeghen a Dirk Ivens, duo The Klinik. Tato belgická formace vznikla již v osmdesátých letech a svého obnovení se dočkala v roce 2003.

Jako předskokani se objeví synthpopoví Radical G i představitelé česko-slovenské scény, Disharmony. Vstupné je k dostání v předprodeji od 490 korun.

Sto zvířat

Kdy a kde: 1. prosince – Palác Akropolis

Začátek akce: 19:30

Zapomenout bychom neměli ani na českou hudební scénu. V Paláci Akropolis, v rámci Nekrosongy tour, vystoupí známá klubová kapela Sto zvířat, jež bývá obvykle žánrově zařazována jako ska.

Skupina uvede nejen nejnovější singly, ale i písně, které mnoho posluchačů nikdy neslyšelo. Ne snad proto, že by se jednalo o aktuální novinky, naopak. Sto zvířat oprašuje songy minulého tisíciletí. Seznam hraných vykopávek budou moci ovlivnit i samotní diváci, a to hlasováním.

Heaven Shall Burn + Hypocrisy

Kdy a kde: 1. prosince – MeetFactory

Začátek akce: 19:00

Oblíbená německá hudební skupina Heaven Shall Burn je známá především jako jeden z významných průkopníků metalcoreu. Na první pohled tvrďáci hrající death metal odkazují ve svých písních na sociální nerovnosti i boj proti rasismu. Navíc jsou všichni členové vegani. Do pražského MeetFactory dorazí již první prosincovou neděli. Společně s nimi vystoupí i švédští metalisté z Hypocrisy. Vstupenky se prodávají za 500 korun.

Další koncerty

Rickolus + support: Leto – 29. listopadu v klubu Potrvá

The Pyramids – 29. listopadu v Paláci Akropolis

Mount Kimbie + Seams – 30. listopadu v MeetFactory

Jake Bugg + support: Honeyhoney – 1. prosince v Lucerna Music Baru

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kam vyrazit o víkendu: Metaloví Heaven Shall Burn i nostalgie se Stem zvířat