Menu
TOPZINE.cz
Sport

Kam v zimě na hory?

Redakce

Redakce

12. 1. 2010

lyze-perexVšechny letos určitě překvapila bohatá sněhová nadílka, kterou jen tak nepamatujeme. Kde takové množství sněhu narozdíl od měst, kde může způsobit spoustu nepříjemností uvítáme, jsou bezesporu hory. A protože hory nemusí být jen o lyžování nebo snowboardění, je letos pro návštěvníky hor připraveno nejedno překvapení.

Lyžařské radovánky Zdroj: TZ Salomon Atomic Ski4fun

Lyžařské radovánky Zdroj: TZ Salomon Atomic Ski4fun

Jedna z akcí, která začne již tuto sobotu 16. ledna na sjezdovce Svatý Petr ve Špindlerově Mlýně nese název Salomon Atomic Ski4fun. Zde, stejně tak jako na dalších zastávkách 30. ledna na libereckém Ještědu, 6. února na vítkovické Bílé, 6. března ve Skiareálu Klínovec, 13. března ve Skiareálu Lipno a konečně 20. března ve Ski Centru Říčky bude pro zúčastněné připraven zajímavý program.

Návštěvníci si zde budou moci vyzkoušet lyžařskou výbavu včetně přileb, které by v rámci bezpečnosti měly být nedílnou součástí všech lyžařů. Bezplatně si zde budou moci seřídit vázání, těšit se budou moci na módní přehlídku, ochutnávky a výstavu nových modelů aut Mercedes. Ve Špindlerově Mlýně se navíc pojede jak závod pro širokou veřejnost v obřím slalomu, tak závod českého poháru pro kategorii masters.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kam v zimě na hory?