Menu
TOPZINE.cz
Literatura

Kam pojede editorka rubriky Cestování o prázdninách?

Redakce

Redakce

3. 7. 2010

Jedete na prázdniny nebo dovolenou a nemáte co číst? Anebo navíc vůbec nevíte, kam se vydat na dovolenou? Přečtěte si, kam se chystají redaktoři a editoři Topzinu a co tam budou číst. Celé prázdniny budeme přinášet anketu, v níž budete mít možnost poznat některé Topziňáky o trochu důvěrněji než skrze jimi napsané články.

  1. Kam se chystáš o prázdninách?
  2. Co budeš o prázdninách číst?

Jana Samcová, editorka rubriky Cestování

Jana Samcová

  1. Budu cestovat, co to dá. Chystáme se na pár dní autem do Chorvatska a na týden do Egypta. Samozřejmostí budou víkendové výlety po krásách českých i zahraničních. Snad se podaří jednodenní Salzburg nebo Berlín.
  2. Hlavně staré výtisky prvorepublikových novin, o nichž budu psát diplomku. Láká mě třetí díl trilogie Milénium od Stiega Larssona Dívka, která kopla do vosího hnízda a dojde i na nějaký román od Barbary Erskinnové.

Tereza Tlachová, redaktorka literární rubriky

Tereza Tlachová

  1. O prázdninách se chystám na Šumavu a do Severních Čech, jinak budu spíše dlít v Čechách, kde žiju a pracuju.
  2. Chystám se číst Pohádky národního obrození (Němcová, Krásnohorská, Rubeš, Erben…), ale určitě i nějakou oddychovou literaturu, jako např. Roberta Fulghuma. Anebo prostě to, co mi padne do oka.

Nikol Chrástová, redaktorka literární rubriky

Nikol Chrástová

  1. Oprázdninách se chystám do Londýna, do Řecka (pokud to vyjde) a pak projíždět ČR, stavit se na nějaký zámek nebo hrad, ale naplánované to nijak podrobně nemám.
  2. Chystám se číst recenzní výtisky, o nichž pak budu psát pro Topzine. Ale spíše se budu snažit knihy psát než číst.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kam pojede editorka rubriky Cestování o prázdninách?