Menu
TOPZINE.cz
Cestování

Kam o víkendu? Na veletrh cestovního ruchu Holiday World

Samcová Jana

Samcová Jana

2. 2. 2010

holiday worldVe dnech 4. až 7. února bude holešovické Výstaviště patřit všem příznivcům dálek a neprobádaných území. Začíná totiž 19. ročník prestižního středoevropského veletrhu cestovního ruchu Holiday World.

Zdroj: holidayworld.cz

Zdroj: holidayworld.cz

Své brány návštěvníkům otevřou především zahraniční vystavovatelé, z nichž nejsilnější zastoupení budou mít středomořské země jako Itálie, Kypr, Řecko, Španělsko, Tunisko, Francie, Izrael, Turecko, Černá Hora a Portugalsko. Chybět nebude ani exotika v podobě Thajska, Dubaje, Japonska, Indonésie, Islandu, Tanzánie nebo Austrálie a Nového Zélandu. Součástí veletrhu bude rovněž prezentace českých a slovenských hoteliérů, regionů i samostatně se představujících měst. Těšit se tak můžeme například na Břeclav, Kadaň nebo Znojmo.

Nedílnou součástí Holiday Worldu je tradičně doprovodný program. Ve čtvrtek a pátek bude veletrh orientován na odbornou větev návštěvníků, víkend bude naopak plně k dispozici široké veřejnosti. Oblíbenou položkou programu bude již osmým rokem World Film v Křižíkově pavilónu B (o veletrhu jsme informovali zde). Na výběr bude z autogramiád, přednášek cestovatelů a fotografů a k vidění bude i flotila účastnických automobilů Rallye Paříž Dakar. Na místě konání World Filmu budou příchozí moci nalézt bonusový kód do soutěže Zájezdy za milion. O co jde?

Soutěž o zájezdy za milion!

Po celou dobu konání veletrhu budou mít návštěvníci šanci zúčastnit se exkluzivní soutěže a vyhrát přenosné poukazy na letní zájezdy. Stačí odeslat SMS s kódem uvedeným na vstupence. Slosování došlých kódů proběhne na pódiu v hale na místě bývalého levého křídla. Ve hře je celkem 90 kupónů!

Souběžně s veletrhem Holiday World 2010 bude probíhat i gastronomický veletrh Top Gastro 2010 a golfový veletrh Golg World Prague 2010.

Holiday World 2010

4. – 7. 2. 2010
4. – 5. 2. Pouze pro odbornou veřejnost
6. – 7. 2. Pro veřejnost

Otevírací doba pro veřejnost:

6. 2. 10:00 – 18:00
7. 2. 10:00 – 17:00

Místo konání: Výstaviště Praha Holešovice

Vstupné:

Dospělí 140 korun
Studenti, senioři, děti do 15 let 70 korun

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kam o víkendu? Na veletrh cestovního ruchu Holiday World