Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Kabelky z jarních kolekcí jsou tu! Inspirujte se, než vyrazíte do obchodů

Redakce

Redakce

7. 3. 2011

Zkombinovat outfit s kabelkou je pro některé z nás oříšek a raději proto sáhneme po jistotě – černé kabelce, kterou se nedá nic zkazit. Avšak ne vždy je to ta nejlepší volba. Abychom rozjasnily jarní modely a zbavily se nudy v ulicích, připravily jsme pro vás výběr kabelek, díky kterým budete nepřehlédnutelná!

FOTO: Kabelky jaro 2011

Pro každou příležitost jiná, Zdroj: Marks and Spencer, New Yorker

Pro začátek je důležité, abyste si ujasnila, pro jakou příležitost kabelku vybíráte.

Elegantní kabelka je nesmrtelná klasika, která z vás udělá dámu. Vyplatí se sáhnout po kvalitní kožené kabelce v tlumených barvách, které můžete sladit s většinou oblečení. I obyčejnému modelu dodají šmrnc. Nosit ji můžete přes rameno nebo na předloktí.

Maxi taška se hodí ke sportovně elegantní módě a je to to pravé do práce i na nákupy. Dejte přednost taškám, které jsou uvnitř oddělené kapsami nebo přihrádkami. Předejte tak zmatku při hledání zvonícího telefonu nebo peněženky u pokladny. Vaky jsou stále oblíbenější právě pro jejich vnitřní prostor. Jen pozor, abyste z ní neudělala nevzhledné těžítko, které bude ničit vaše záda.

FOTO: Kabelky jaro 2011

Na pracovní schůzku, Zdroj: Lindex (1), Ann Christine (2,3)

FOTO: Kabelky jaro 2011

Na všechny vaše poklady, Zdroj: New Yorker (1), Lindex (2,3)

Taška přes rameno je skvělá volba na procházky městem, na výlety nebo do klubu s přáteli. Máte stále volné ruce a přitom vše u sebe. Vyberte si tašku s nastavitelnými popruhy, abyste si je mohly povolit či utáhnout podle své výšky.

Chodíte pravidelně cvičit, ale svůj úbor vždycky horko těžko mačkáte do kabelky a na prodloužený víkend si oblečení balíte do neforemného kufru? Pořiďte si alespoň jednu objemnější sportovní tašku, která je velmi praktická a snadno do ní složíte vše, co zrovna budete potřebovat.

FOTO: Kabelky jaro 2011

Na kafe s kamarádkou, Zdroj: Lindex, Deichmann

FOTO: Kabelky jaro 2011

Jen na to nejnutnější, Zdroj: New Yorker

Psaníčko bylo dříve považováno za doplněk jen k večerním šatům nebo na společenské události. To už dávno neplatí! Pokud se chystáte s kamarádkou na kávu, zvolte XL psaníčko, do kterého hravě schováte klíče, mobil, peněženku i rtěnku. Některá psaníčka mají odepínací řetízek, takže pokud vás omrzí držet ho stále v ruce, jednoduše ho pověste na rameno.

Letní sezóna se kvapem blíží. Abyste si k bazénu nebo na pláž nemusela balit opalovací krém a osušku do igelitky, pořiďte si plážovou tašku. Nejlepší jsou ty z přírodních materiálů – slaměné či látkové. Pestrá barevná škála plážových tašek dokonale doladí vaše bikiny.

FOTO: Kabelky jaro 2011

S takovouhle kabelkou budete zaručeně IN, Zdroj: New Yorker

Pokud toužíte po luxusní kabelce, ale vaše konto je na bodu mrazu, nezoufejte! Svůj sen si můžete na chvíli splnit. Obloukem se vyhněte tržnicím, kde nabízejí padělky, a kabelku si půjčte. Je to velmi jednoduché. Na internetu nebo přímo v půjčovně si ji vyberete a na pár dní nebo třeba jen na jediný večer se stanete její majitelkou.

Možná jste také mnohokrát řešila, kam s kabelkou, abyste ji nemusela v restauraci válet po zemi. Pořiďte si stylový háček, kterým kabelku jednoduše připevníte na okraj stolu a už se nebudete muset bát, jestli vám ji někdo zpod stolu neodcizí.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kabelky z jarních kolekcí jsou tu! Inspirujte se, než vyrazíte do obchodů