×
TOPZINE.cz

Kabát hlásí poslední vstupenky na koncerty v rámci turné Banditi Di Praga 2011

Kapela Kabát hlásí poslední vstupenky na zbylé koncerty. Jejich turné k desce Banditi Di Praga se chýlí ke svému závěru a fanoušci mají šanci dostat se 21. dubna do pražské O2 areny či o pět dní později na zlínský zimní stadion. Zbývající koncerty jsou již beznadějně vyprodané.

foto Kabát
Kabát, Banditi Di Praga, Foto: František Ortmann

Během turné navštívila skupina Kabát nejrůznější místa v České republice, jednou také zavítala do slovenských Košic. Koncert v našem hlavním městě má ještě k prodeji několik set vstupenek. Ale například rezervace do 4. patra O2 areny je stále pro fanoušky velmi diskutabilní.

Někteří prodejci prohlásili, že toto místo nedoporučují. A to proto, že by Kabáty bylo velmi špatně slyšet i vidět. Kapela na svých webových stránkách uvedla, že je to velmi uráží a že je to nepravdivá informace.

Pro tyto diváky bude vytvořen speciální zvukový systém. Také mluví o koncertě ve Zlíně, který je pro toto turné poslední možností. Jak sami napsali, turné si kurevsky užívají. Zároveň svým příznivcům a fanouškům děkují za přízeň i za návštěvu jejich koncertu.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..