Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Justin Timberlake plánuje comeback. V březnu vydá třetí sólové album

Zpěvák, tanečník a šestinásobný držitel ceny Grammy Justin Randall Timberlake vydá 19. března sólové album s názvem 20/20 Experience. Jedná se o zpěvákovu třetí desku po sedmileté pauze.

Minulý týden zpěvák vypustil do světa zbrusu nový track Suit and Tie z nového alba, na kterém spolupracoval se svým přítelem Timbalandem, ten celou desku rovněž produkoval. Také prozradil, že se jeho fanoušci budou moci těšit z dvaceti nových songů. V detailech ohledně tracklistu nebo přebalu desky už zpěvák tak sdílný není.

Svou všestrannost dokázal tento rodák z Tennessee nejen hraním v hollywoodských trhácích. Málokdo ví, že také vlastní oděvní značku William Rast a založil nahrávací společnost Tenman Records.

Že tento rok bude pro zpěváka ve znamení práce potvrdila také Beyoncé. V rozhovoru prozradila, že bude s Justinem spolupracovat na svém příštím albu, které bude navazovat na její  poslední počin nazvaný 4.

Timberlake také plánuje vystoupit na charitativním koncertě Celebrity Beach Bowl, kde se proti sobě utkají ve fotbale jednotlivé star během Super Bowl víkendu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Justin Timberlake plánuje comeback. V březnu vydá třetí sólové album