Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Justin Timberlake a Marcus Mumford v novém filmu bratří Coenových

Justin Timberlake a Marcus Mumford z folkové formace Mumford and Sons nahráli duet pro nový snímek v režii bratří Coenových.

FOTO: Mumford & Sons

Mumford & Sons lze dříve než v Coenovic filmu slyšet příští týden v Praze. Zdroj: mumforandsons.com

Jedná se o poměrně nečekanou spolupráci, oba zúčastnění si ji však pochvalují a prý se ve studiu rychle spřátelili. Timberlake připustil: „Asi je to jediný svět, ve kterém jsme se kdy mohli pracovně setkat, ale nakonec nás to spolu fakt bavilo a myslím, že ten soundtrack bude fantastický.“

Timberlake si ve filmu také zahraje, čímž opět zdárně kombinuje svá dvě povolání herce a muzikanta. V roli jeho ženy se ve filmu objeví Mumfordova manželka, herečka Carey Mulligan. Je známá mimo jiné z Pýchy a předsudku nebo dramatu Neopouštěj mě, letos se objeví v nové adaptaci Velkého Gatsbyho spolu s Leonardem DiCapriem. K tomu mimochodem nazpívala titulní skladbu Lana Del Rey.

Newyorská bohéma

Kromě zmíněné dvojice se na soundtracku podílel producent a hudebník T Bone Burnett, který na rozdíl od Timberlakea a Mumforda pamatuje dobu, v níž se příběh odehrává. Spolupracoval třeba s Elvisem Costellem nebo B. B. Kingem.

Nový film Ethana a Joela Coenových se bude jmenovat Inside Llewyn Davis. Scénář vychází ze života folkového zpěváka Davea Van Ronka a odehrává se v šedesátých letech v bohémském prostředí newyorské čtvrti Greenwich Village. Datum, kdy snímek vstoupí do kin, zatím není známé, ale upoutávka k němu je již k dispozici.

Fanoušci Mumford and Sons budou mít brzy možnost kapelu uslyšet v pražské Lucerně. Přijede sem zakoncertovat již příští středu 6. března.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Justin Timberlake a Marcus Mumford v novém filmu bratří Coenových