×
TOPZINE.cz

Justin Bieber zdržel letadlo o osm hodin. Čekalo se na jeho opici

FOTO: Justin Bieber
Justin Bieber Zdroj: Universal Music

Kanadský zpěvák Justin Bieber naštval pilota soukromého letadla, když ho kvůli svému opičímu mazlíčkovi nechal čekat osm hodin.

Justin Bieber Zdroj: Universal Music

Stalo se tak před několika dny, kdy měl zpěvák odcestovat z floridského Miami do Burbanku v Kalifornii. Zatímco zpěvákovi pomocníci hledali opici, pilot společnosti byl pěkně naštvaný.

Najaté soukromé letadlo mělo naplánovaný vzlet v 11 hodin. Zpěvák se ale omluvil, že se zpozdí. Na letiště dorazil okolo patnácté hodiny, další čtyři hodiny však trvalo, než Bieber údajně najal vrtulník, aby vyzvedl opici z West Palm Beach. Letoun byl nakonec ve vzduchu osm hodin po plánovaném odjezdu, ale není známo, zda spolu se zpěvákem odletěla na palubě i opice.

Opičí mazlíček jménem Mally pochází z Německé zoologické zahrady v Mnichově. Bieber údajně opustil svého mazlíčka poté, co byla opice zadržena celními úředníky v Mnichově v březnu letošního roku. Mally byla držena v karanténě celním úřadem na německé hranici z důvodu nesprávné právní dokumentace.1 Komentář Justin Bieber zdržel letadlo o osm hodin. Čekalo se na jeho opici

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..