Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Justin Bieber vydal vlastní laky na nehty

Justin Bieber za žádných okolností nelení, mladý zpěvák a dnes již také herec a spisovatel, se vrhl do kosmetického průmyslu! Dost dobře ví, jak má zaútočit na peněženky svých fanynek. Vyrazil na trh s řadou laků na nehty inspirovaných jeho největšími hity!

FOTO: Justin Bieber navrhl kolekce laků na nehty

Justin Bieber a jím navržené kolekce laků na nehty, Zdroj: youtube.com

Ještě před Vánocemi se v síti amerických obchodů Wal-Mart objevila speciální první řada šesti odstínů Bieberových laků na nehty, které sám navrhl! A letos v lednu následuje řada druhá, osm dalších odstínů.

Laky nesou názvy jeho největších hitů, např. One Less Lonely Girl (fialový), Give Me The First Dance (stříbrný), Step 2 the Beat Of My Heart (se třpytkami), Prized Possession Purple (vínová) či Me + Blue (tmavě modrý). Podle všeho se strhla lavina obrovského zájmu o tyto hudební laky a prodejci si zřejmě jen mnou spokojeně ruce, stejně jako samotný teenagerovský idol.

FOTO: Laky na nehty od Justina Biebera

Laky na nehty od Justina Biebera

A to není jediná Bieberova aktivita. V obchodech už se prodávají hrající panenky v jeho podobě, povlečení se zpěvákovými fotkami, přípravky na akné, kterým propůjčil své jméno, a také vyšla jeho autobiografická kniha Justin Bieber – First Step 2 Forever: My Story.

K největším Bieberovým hitům patří píseň One Less Lonely Girl z alba z roku 2009. Jeho druhé album nese název My World 2.0 a prodalo se ho už přes pět milionů kusů.

FOTO: Hračka "Justin Bieber"

Justin Bieber z plastu jako panenka na hraní

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Justin Bieber vydal vlastní laky na nehty