Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Justin Bieber se musel během svého koncertu vyhýbat vejcím

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

2. 5. 2011

FOTO: Justin BieberJustin Bieber přemohl svou bolest zad a plánované vystoupení v Sydney uskutečnil bez jakýchkoli změn. Diváci se mu však odvděčili snůškou vajec, kterou po něm během představení hodili.

FOTO: Justin Bieber

Justin Bieber, Zdroj: bsckids.com

Justin Bieber si stěžoval na silné bolesti zad již po příjezdu do australského Sydney. Přičítal je dlouhé a náročné cestě. Přesto se rozhodl, že své fanoušky nezklame a koncert nezruší. Kdyby ale tušil, co na něj v Acer Areně čeká, možná by své rozhodnutí ještě změnil.

Přímo během vystoupení na Justina totiž přilétlo šest vajec. Díky skvělé práci jeho nohou ho ale ani jedna z vržených bomb nezasáhla. Video, které bylo na koncertě pořízeno, není v plné kvalitě a není z něj zcela zřejmé, co přesně se přihodilo a kdo vejce po zpěvákovi hodil.

Po incidentu okamžitě vyvstala otázka, kdo mohl toto faux pas Justinovi takto nevybíravým způsobem připravit. Objevila se také spekulace, že za vším stojí zpěvákův kamarád Wilson Warren, který chtěl tímto činem vrátit Justinovi jeho narozeninový žert směřovaný právě na Wilsonovu osobu.

Justin totiž nedávno napsal na sociální síť Twitter ke svému profilu Wilsonovo telefonní číslo s komentářem „Zavolej mi… Chci mluvit se svými fanoušky.“ Justinovi příznivci neváhali a v očekávání, že uslyší hlas mladého zpěváka, vytáčeli číslo jako o život. Wilson samozřejmě neměl o ničem ani tušení a během několika okamžiků se jeho telefon proměnil v neustále zvonícího nepřítele. Těžko říct, zda by se ale kamarád skutečně snížil k podobnému činu, jako je házení vajec.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Justin Bieber se musel během svého koncertu vyhýbat vejcím