Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Justin Bieber posunul svůj koncert kvůli nemoci

Redakce

Redakce

9. 9. 2010

FOTO: Bieber náhle onemocněl, ale enthusiasmus neztrácí.Tato šestnáctiletá popová hvězdička mívá svůj program pěkně nabitý. Jezdí z jednoho konce státu na druhý, koncertuje, natáčí videoklipy a na odpočinek Justinovi už mnoho času nezbývá. I přes schopnost rychle se přizpůsobit novému prostředí to jeho organismus prostě nevydržel, a tak idol všech náctiletých dívek ulehl do postele.

FOTO: Bieber náhle onemocněl, ale enthusiasmus neztrácí.

Justin Bieber kvůli nemoci posouvá svůj koncert, Zdroj: starpulse.com

Bieber měl v rámci svého turné My world tour naplánovaný koncert na neděli 29. srpna v show NY State Fair v Syracuse, ale musel jej kvůli svému zdravotnímu stavu zrušit a posunout na středu 1. září. Kvůli této události byli organizátoři nuceni přesunout také jeho vystoupení ve Verizon Areně v Manchesteru.

Sám Bieber, ač nemocný, byl plný enthusiasmu a všem svým fanouškům vzkázal: „Za dva dny budu OK. Jen si potřebuji trošku odpočinout a nabrat síly.“ Dodal také, že si váží všech, kteří ho tak podporují a pomáhají mu.

Zpěvákův tiskový mluvčí oznámil, že show v Madison Square Garden se neruší. Zde se totiž bude nahrávat 3D koncert Justina Biebera a vybraní fanoušci mohou v tomto filmu i účinkovat. Odvysílání tohoto 3D filmu se v Americe plánuje na Valentýna roku 2011. Více informací najdete zde.

Ohodnoťte tento článek:
1
Právě čtete

Justin Bieber posunul svůj koncert kvůli nemoci