×
TOPZINE.cz

Justin Bieber opět překvapuje fanoušky. V Polsku ohromil svou otužilostí

FOTO: Justin Bieber
Justin Bieber Zdroj: Universal Music

Justin Bieber pokračuje ve svém podivném tažení Evropou. Poté, co se producíroval po Londýně v plynové masce, byl tento týden viděn pro změnu vysvlečen do půl těla. Odložil si cestou na polské letiště, přestože bylo ten večer naměřeno minus 10 stupňů.

FOTO: Justin Bieber
Justin Bieber Zdroj: Universal Music

K odložení oděvu Biebera nenutili pracovníci letištní kontroly, prý na sobě neměl žádné kovové předměty. Do haly už dorazil bez košile a zřejmě také v lehce omrzlém stavu, vzhledem k tomu, že teplota v Lodži ten večer klesla hluboko pod nulu. Uznal za vhodné se opět obléci teprve před nástupem do bezpečí vytápěného soukromého letadla.

Vysvětlení pořadatelů polského koncertu je prosté. Nejspíš se podle nich jedná prostě o další Bieberův výstřelek. Faktem je, že kanadský zpěvák si během letošního evropského turné průběžně dělá originální reklamu.

Nedýchatelno v Londýně

Konsternovaní z něj byli zejména v Británii. Během krátkého pobytu na ostrovech stihl v plynové masce vyděsit Londýňany, nechat se vyhodit z manchesterského hudebního klubu, přijít pozdě na vlastní koncert a nakonec zkolabovat kvůli potížím s dechem. Souvislost s plynovou maskou nebyla prokázána.

Koncert v Lodži byl devatenáctou zastávkou aktuální šňůry. Dnes večer Bieber vystupuje v Mnichově. Uvidíme, zda si pro bavorské publikum také přichystá nějaký extravagantní kousek.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..