Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Justin Bieber nemusí čelit žalobě. Poškozené ženě chybí právník

Redakce

Redakce

22. 1. 2013

Kanadský zpěvák Justin Bieber měl od loňského léta na krku žalobu od matky jedné z fanynek, která ho obvinila z trvalého poškození sluchu. Jelikož ale nenašla právníka, který by ji během soudního procesu zastupoval, obžaloba musela být zrušena.

FOTO: Justin Bieber

Justin Bieber čelí vícero kauzám. Soudí se i se svým bývalým bodyguardem. Zdroj: justinbiebermusic.com

„Vše začalo, když během koncertu vynesla gondola ve tvaru srdce Justina Biebera nad publikum, čímž mezi fanoušky způsobil značné pozdvižení,“ uvádí v žalobě poškozená Stacey Bettsová. „Reakce, kterou tím vyvolal, byla tak bouřlivá, že mi přivodil trvalé poškození sluchu.“

Podle Bettsové zpěvák celou situaci zhoršoval tím, že dav během koncertu neustále hecoval ke stále silnějším ovacím. „Divím se, že podobnou újmu nezpůsobil i někomu jinému,“ říká poškozená.

Nejde o první žalobu, které je Bieber nucen čelit. Začátkem ledna ho totiž obžaloval i jeho bývalý bodyguard za to, že se na něj zpěvák údajně dosti nepatřičně osopoval. Dotyčný se chce soudit o více než 420 tisíc dolarů za přesčasy, soudní výlohy a další náklady, které má mít zpěvák na svědomí.

Ani Stacey Bettsová od svých nároků neustupuje, požadovanou částku 9 milionů dolarů se jí ale patrně vysoudit nepodaří. Podle všeho se totiž nenašel právní zástupce, který by o kauzu projevil zájem, a proces proto musí být odročen.

Jak celá ostře sledovaná kauza dopadne, zůstává tedy prozatím ve hvězdách.

Idol dívčích teenagerských srdcí Justin Bieber má na kontě tři studiové nahrávky, přičemž ta nejaktuálnější s názvem Believe získala platinovou desku. V letošním roce hodlá zpěvák jet k albu turné, v jehož rámci se zastaví i v sousedním Rakousku či Německu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Justin Bieber nemusí čelit žalobě. Poškozené ženě chybí právník