Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Justin Bieber v Anglii neslavil úspěch. Nepomohla ani plynová maska

Denisa Šebestová

Denisa Šebestová

10. 3. 2013

Justin Bieber strávil uplynulý týden v Londýně. Návštěva v britské metropoli se mu však příliš nevyvedla. Začalo to nepodařenou narozeninovou oslavou a skončilo potyčkou s fotografem.

FOTO: Justin Bieber

Justin Bieber Zdroj: Universal Music

Justin Bieber strávil první březnový týden v Británii. V rámci svého aktuálního turné vystupoval několikrát v Londýně, kde také oslavil devatenáctiny. Narozeninový večírek mu ale pokazili neukáznění hosté, kteří se poprali s ochrankou.

Na pondělní koncert do londýnské O2 areny dorazil kanadský idol s dvouhodinovým zpožděním, za což se ovšem následně omluvil a označil to za neodpustitelný prohřešek vůči fanouškům. Ve čtvrtek zde vystupoval opět, sice dorazil včas, ale na pódiu se mu pro změnu udělalo špatně a skončil v nemocnici.

Nápaditá skrýš

Nikdo by se nedivil, kdyby toho měl zpěvák už plné zuby. Nepřekvapí tedy, že o den později se nechal vyprovokovat dotěrnými fotografy a došlo k pouliční strkanici doprovázené výměnou klasických nadávek typu „táhni zpátky do Ameriky, smrade“. Toto přání se vzteklým papparazziům jen tak nesplní. Bieberovo evropské turné totiž pokračuje ještě měsíc.

Někteří Londýňané jsou z Bieberova pobytu trochu rozpačití i kvůli neobvyklému módnímu doplňku, v němž zpěvák do města dorazil. Nasadil si totiž na hlavu plynovou masku. Spekuluje se, že se tím možná skrýval právě před momentekchtivými fotografy. Těžko říci, v jakých končinách by v takovém úboru zůstal nepovšimnut. V Londýně to bohužel nefungovalo.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Justin Bieber v Anglii neslavil úspěch. Nepomohla ani plynová maska