×
TOPZINE.cz

Justin Bieber, Enrique Iglesias a další hudební esa křepčí společně s Usherem na albu Versus

Usher se rozhodl, že vystoupí z řady stále stejných songů a interpretů, a jak samotný název alba napovídá, spoustu písní nazpíval s dalšími esy v balíčku hudebních karet.

Usher - Versus, Zdroj: photobucket.com
Usher - Versus, Zdroj: photobucket.com

Jakmile se laser ve vašem přehrávači zakousne do stopy číslo jedna, nebude se jí chtít pustit. Singl Love ´Em All je sice spíše něžnějšího ražení, ale jeho ostré drápky se zaryjí hodně hluboko do vaší hudební dušičky. Usherův jemný hlásek se v této skladbě parádně vyjímá.

První eso z rukávu vytáhne Usher hned v následující písni z alba Versus. S Pitbullem rozvášní nejeden taneční parket v DJ Got Us Fallin´ in love. Zřejmě nejlepší kousek je ukrytý pod srdcovým esem, ve třetím treku, do kterého vložil své prsty Jay-Z. A v Hot Tottie nechali s Usherem asi všechny prsty na rukou i na nohou. Hot Tottie je směskou tanečních rytmů, R´n´B popěvků a skvělého mixu Jeremyho Jay Stevensena.

Pocukrovaný Usher

Typickou skladbou Made by Usher je Lay You Down, která vzdáleně může připomínat starší zpěvákovu baladičku Burn. A podobné atributy si nesou songy There Goes My Baby a Stranger, které jsou spíše slaďoučké ploužáky pro láskyplné tanečky.

Píseň s názvem Get In My Car, se kterou pro změnu vypomohl Bun B, je hodně americká a Somebody To Love s Justinem Bieberem oproti tomu zase více komerční záležitost.

Desítka v tracklistu je určena všem hříšným dívkám po celém světě, jak hned na začátku upozorní Usher společně s Enrique Iglesiasem. Hodně živá skladba v tanečním rytmu cédéčku jen prospěla. Dirty Dancer zaviní protančení spousty střevíčků, protože jde o fantastické spojení těchto dvou umělců.

Ve stylu Black Eyed Peas se nese hudební paráda OMG. Také určitě proto, že s Usherem spolupracuje skvělý will.i.am. A pomyslným kulovým esem by mohla být nahrávka Lil Freak a Nicki Minaj, která je poslední Usherovo návštěvou na placce Versus. Trek totiž pojede jedině na plný kule.

Kompilace jistě splnila očekávání a rozhodně se nedá zařadit mezi ostatní CD podobného žánru. Ať už si tento hudební balíček karet zamícháte jakkoli a kolikrát se vám zlíbí, vždy vytáhnete nového žolíka.

Usher – Versus

Vydáno: 2010

Celkový čas: 61:52

Skladby: Love ´Em All, DJ Got Us Fallin´ In Love (Feat. Pitbull), Hot Tottie (Feat. Jay-Z), Lay You Down, Lingerie, There Goes My Baby, Get In My Car (Feat. Bun B), Somebody To Love Remix (Feat. Justin Bieber), Stranger, Dirty Dancer (Feat. Enrique Iglesias), More, OMG (Feat. will.i.am.), Hey Daddy, Papers, Lil Freak (Feat. Nicki Minaj)

Vydalo: Sony Music

Hodnocení: 4****Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..