Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Justin Bieber čelí petici! Důvodem je třináctiletá dívka

Redakce

Redakce

2. 4. 2011

FOTO: Zpěvák Justin BieberPetici samozřejmě nepodepisují ve staromódní, papírové verzi, ale prostřednictvím všemocného, v Americe velmi oblíbeného, Twitteru. Cílem této petice je, aby tito dva mladí umělci natočili duet. 

FOTO: Bieber

Justin Bieber, Zdroj: oficiální stránky zpěváka

Třináctiletá Rebecca Black se totiž (jak jinak než na Twitteru) fanouškům svěřila, že je do Biebera zamilovaná a jejím nejkrásnějším snem by bylo sejít se s ním a natočit společný hit. A protože sociální sítě jsou téměř všemocné, nikdo nemůže vyloučit, že se tak nestane.

Hlavní příčinou, proč se mladé slečny a dívky k tomuto odhodlaly, je to, že Justin při svém vystoupení v Nottinghamu zazpíval pár slok z písně Friday, jež Rebeccu proslavila. Po pár tónech ho to sice prý přestalo bavit a začal zpívat svoji verzi písničky Baby One More Time od Britney Spears, ale co naplat, signál tu byl a teď ho jen využít, a to náležitě.

Těžko říci, jestli budeme svědky splněného snu mladé začínající zpěvačky nebo to celé skončí tak, že Bieber petici, a tím tedy i žádost o společný singl, odmítne. Každopádně téma je to pěkné a názorů na celou tuto událost je spoustu. Ty se různí, někdo drží palce, další je pohoršen dětskými hvězdami.

Předtím, než si stihnete promyslet, k jaké skupině se přidáte, se pojďte podívat na singly obou dvou teenagerů. Justinovým největším hitem, kterým se u nás skutečně proslavil, je píseň Baby, zpívaná společně s rapperem Luda Crisem. Ta se ujala a v rádiích se hrála téměř nonstop. Melodie je příjemná a text lehce zapamatovatelný, tudíž  není divu, že si ji spousta lidí oblíbila. Mimo hitu Baby má tento chlapec na svědomí ještě Eenie Meenie nebo That Should Be Me.

Druhá aktérka kauzy, Rebecca Black, teprve třináctiletá hvězdička, je u nás ještě neznámá. Vydala zatím jediný hit Friday s velmi jednoduchým textem, kde se mimo jiné dozvíme to, že už je konečně pátek a všichni se těší na víkend. Kritiky oceňována jako nejhorší skladba vůbec, ale na YouTube má už přes 70 milionů zhlédnutí.

Rebecca Black – Friday

7am, waking up in the morning
Gotta be fresh, gotta go downstairs
Gotta have my bowl, gotta have cereal
Seein’ everything, the time is goin’
Tickin’ on and on, everybody’s rushin’
Gotta get down to the bus stop
Gotta catch my bus, I see my friends (My friends)

Kickin’ in the front seat
Sittin’ in the back seat
Gotta make my mind up
Which seat can I take?

It’s Friday, Friday
Gotta get down on Friday
Everybody’s lookin’ forward to the weekend, weekend
Friday, Friday
Gettin’ down on Friday
Everybody’s lookin’ forward to the weekend

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Justin Bieber čelí petici! Důvodem je třináctiletá dívka