Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Justin Bieber bolavým zádům nepodlehl. Turné pokračuje

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

29. 4. 2011

FOTO: Zpěvák Justin BieberJustin Bieber, mláďátko světové hudební scény, se prozatím chová jako dospělý muž. Přesto, že ho trápí velké bolesti zad, nezrušil své turné a nadále svým fanouškům zpívá.

FOTO: Zpěvák Justin Bieber

Justin Bieber, Foto: youtube.com

Justin Bieber se právě nachází v Austrálii, kam přijel potěšit všechny fanoušky svou hudbou. Když byl ale tento idol náctiletých dívek spatřen, jak kulhá a podpírá si záda, rozšířila se všeobecná vlna strachu, že Justin své koncerty zruší. Zpěvák byl dokonce přistižen při pádu, který způsobila ona bolest.

Justin ale své fanoušky uklidnil, když na Twitteru zveřejnil informaci, že vystupovat bude. Přidal také vysvětlení svých bolavých zad – může za ně čtyřiadvacetihodinová cesta do země protinožců.

„Show již začala! Své fanoušky nezklamu! Vyrážíme do Sydney!“

Zpěvák také prozradil, že během dlouhé cesty do Austrálie pracoval na nových písních a fanoušci na ně nebudou muset čekat příliš dlouho. Nahrávat bude už v červnu. Hudba, se kterou vystupuje nyní, tak na nějaký čas půjde odpočívat.

Kromě ujišťování, že Bieber koncerty nezruší a se svou bolestí se vypořádá, svěřil mladíček novinářům také informace o svém vzdělávání během turné. V sedmnácti letech si nemůže dovolit opustit školu a učení úplně odvrhnout. Denně tedy věnuje studiu celé čtyři hodiny.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Justin Bieber bolavým zádům nepodlehl. Turné pokračuje