Menu
TOPZINE.cz
Divadlo

Julie, ty jsi kouzelná! Fidlovačka chystá poslední tři reprízy

Po více než deseti letech se Divadlo Na Fidlovačce loučí s milostnou komedií Julie, ty jsi kouzelná!. V posledních třech představeních během listopadu a prosince opět uvidíme Elišku Balzerovou a Tomáše Töpfera.

FOTO: Julie, ty jsi kouzelná! T. Töpfer, E. Balzerová

Eliška Balzerová a Tomáš Töpfer se objeví v hlavních rolích. Zdroj: Divadlo Na Fidlovačce

Třikrát a dost. Víckrát už se na Fidlovačku Julie nevrátí. Poslední reprízy odehraje soubor ve čtvrtek 29. listopadu, v sobotu 1. a čtvrtek 20. prosince. Slavnostní derniéra je pak naplánována na 1. února příštího roku.

Deset let bavili diváky Eliška Balzerová, Tomáš Töpfer, Daniel Rous a další v milostné komedii z divadelního prostředí. Předlohou inscenace byl Maughamův román Theatre. O jeho dramatizaci se postaral Guy Bolton.

Jak se žije hereckým manželům

FOTO: Julie, ty jsi kouzelná_2

Kouzelná Julie

Režie se v Divadle Na Fidlovačce chopil Juraj Deák, který českým divákům umožnil nahlédnout do jednoho londýnského divadla. Hlavní postavy Julie a Michal jsou těžce poznamenaní svou hereckou profesí a často nedokáží odlišit realitu od fikce.

„To je samozřejmě živná půda pro četné dramatické a především humorné zápletky,“ doplnila vedoucí obchodního oddělení Barbara Tůmová.

Inscenace se v Divadle Na Fidlovačce poprvé uváděla před pětatřiceti lety pod názvem Julie, ty máš nápady!, v režii Oldřicha Nového.

Julie, ty jsi kouzelná!

Divadlo Na Fidlovačce

Autoři: G. Bolton, W. S. Maugham

Režie: Juraj Deák

Hrají: Eliška Balzerová, Tomáš Töpfer, Daniel Rous, Lukáš Pečenka, Zdeněk Maryška, Pavla Vojáčková, Martina Randová, Ludmila Molínová, Zdeněk Palusga

Kdy: čtvrtek 29. listopadu, sobota 1. prosince a čtvrtek 20. prosince

Cena: 329 – 439 korun

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Julie, ty jsi kouzelná! Fidlovačka chystá poslední tři reprízy