Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Johnny Depp znovu ve spolupráci s Robem Marshallem, tentokrát ve filmu The Thin Man

Veronika Jílková

Veronika Jílková

27. 10. 2010

Režisér muzikálů Chicago a Nine nebo chystaných čtvrtých Pirátů z Karibiku si chce přivlastnit herce Johnnyho Deppa do svého nového filmu The Thin Man.

Johnny Depp a Rob Marshall, Zdroj: aceshowbiz.com

Johnny Depp dostal novou nabídku od režiséra Roba Marshalla, se kterým právě natáčí čtvrtý díl Pirátů z Karibiku. Z jeho oslovení je Depp více než nadšený. Snímek, ve kterém by měl ztvárnit hlavní roli, nese název The Thin Man a bude remakem na Oscara nominované komedie z roku 1934.

Marshall si Deppa velice vážil i ve snímku Alenka v říši divů, kde mu připadla role Klouboučníka. „Johnny je obrovský herec a já jsem nadšen, že bude v mém dalším filmu,“ usmívá se režisér v rozhovoru pro New York Magazine’s Vulture.

Novinky, které vyšly na povrch, se týkají i dalšího obsazení. Podle společnosti Warner Bros.  by měl scénář napsat Terry Rossio, Jerry Stahl nebo Christopher McQuarrie. Každý z nich již jednou s Deppem pracovali, proto by si to rádi zopakovali i v tomto novém filmu, který bude založený na románu Dashiella Hammetta.

Vedle natáčení tohoto nového projektu je Depp zapojen i do dalších filmů, mezi něž například patří Kusturicovo drama Wild Roses, Tender Roses a nebo Dark Shadows a The Lone Ranger, o kterých se zatím moc neví.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Johnny Depp znovu ve spolupráci s Robem Marshallem, tentokrát ve filmu The Thin Man