Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Johnny Depp v The Rum Diary bude v celé své kráse, či nekráse?

Veronika Jílková

Veronika Jílková

27. 6. 2010

Nové drama o nezávislém novináři, který se snaží stůj co stůj sepsat dílo o Karibiku, nám přináší další novinky o herci Johnny Deppovi. Jak tento idol všech žen vypadá ve svém novém snímku?

The Rum Diary

The Rum Diary

První oficiální snímky z nového filmu The Rum Diary pocházejí z magazínu Film Totaal.  Již dlouho se debatuje o tom, zda hlavnímu představiteli Johnnymu Deppovi (zde jeho profil) tato role opravdu sedla. Vždy se sejde skupina profesionálů přes filmovou módu a make-up, aby zhodnotili i vnější ztvárnění role. Mezi některé postřehy patří i fakt, že se Depp do jisté míry zakulatil. Je jen otázkou, zda jsou to fámy, zkreslené fotky, nebo jen potřebný prvek k natáčení.

Nová fotka, která byla v posledních dnech zveřejněna na internetu, zobrazuje Deppa při jízdě na motocyklu. Ze zadu a z boku ho jistí jeho přátelé, kteří s ním podnikají mnohé cesty.

O čem bude film?

Film pojednává o Paulovi Kempovi, rozvedenému alkoholikovi, který se snaží opět probojovat zpět na hladinu a začít zase žít. Dopomáhat mu k tomu bude chtíč vrátit se ke psaní románů a novin. Proto se vydá ke Karibskému moři, kde později objeví skupinku lidí toužících po sebevraždě.  S přítelem Bobem Salou se stávají terčem zápletky sebevražedné skupinky a jedním bodem pro zkažený plán několika gangsterů, kterých je v padesátých letech ve městě San Juan nespočet.

Režie se ujal Bruce Robinson, natáčení by mělo skončit koncem roku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Johnny Depp v The Rum Diary bude v celé své kráse, či nekráse?