Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Johnny Depp se objeví v sitcomu Rickyho Gervaise. Bude další Kancl?

Kristýna Motlová

Kristýna Motlová

30. 3. 2011

O Johnnym Deppovi by se dalo s trochou nadsázky prohlásit, že je jako zboží nejvyšší cenové kategorie, které jde i navzdory své ceně skvěle na odbyt. Lidé totiž dokážou ocenit kvalitu. A proto se charismatický herec v poslední době opravdu nezastaví a točí jeden film za druhým. Nyní ale přijal pro něj velmi nezvyklou nabídku.

FOTO: Johnny Depp

Johnny Depp, kterého vídáme na filmovém plátně především ve filmech velmi zvučných jmen, tak přijal ve svých sedmačtyřiceti letech novou výzvu. A mnohé svým kývnutím na ztvárnění role v sitcomu velmi překvapil. Režisérem navíc bude již zmíněný Ricky Gervais. Ano, ten Ricky Gervais, který si na Zlatých glóbech nebral servítky ani ohledně Johnnyho Deppa, respektive jeho filmu Cizinec.

Právě kvůli moderování slavnostního předávacího ceremoniálu bylo jméno britského komika médii ještě v nedávné době velmi propíráno. Mnohá z nich zastávala názor, že to Gervais na Glóbech opravdu přehnal. Podobný názor měl například i prezident filmové asociace onoho ocenění, neboť ani na něm nezůstala nit suchá.

FOTO: Ricky Gervais pri moderovani Zlatych globu 2011

Ricky Gervais při svérázném moderování letošních Zlatých glóbů

Ale Ricky Gervais, to není jen jeden kontroverzní moderátorský večer. Nejlepším počinem herce/režiséra je bezesporu Kancl – seriál, který získal mnoho ocenění, Zlaté glóby a BAFTU nevyjímaje. Ricky ale slaví úspěchy i na divadelních prknech a je také jediným Britem, který napsal scénář k epizodě seriálu Simpsonovi.

Od chystaného komediálního sitcomu Life is Too Short – Život je příliš krátký lze tak vzhledem k Deppovým i Gervaisovým kvalitám čekat povedený výsledek. Seriál bude vysílat stanice BBC2, zatím ovšem není známo, kdy se ho fanoušci dočkají.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Johnny Depp se objeví v sitcomu Rickyho Gervaise. Bude další Kancl?