Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Johnny Depp s Angelinou Jolie společně v Benátkách!

the-tourist-6Herecké hvězdy a jedni z nejkrásnějších lidí planety (podle časopisu People) Angelina Jolie a Johnny Depp byli spatřeni na společném výletě lodí v Benátkách. Máme pro vás fotogalerii!

Angelina Jolie a Johny Depp v Benátkách

Angelina Jolie a Johnny Depp v Benátkách

Dva známí hollywoodští herci Angelina Jolie a Johny Depp byli spatřeni (a vyfotografováni, viz galerie níže) během společné plavby lodí v italských Benátkách. Angelina na sobě měla krémové elegantní šaty sladěné s rukavicemi a botami, Johnny pouze klasické černé kvádro. Nejde ale o žádný soukromý úlet, v Benátkách totiž probíhá natáčení jejich společného snímku The Tourist.

První střípky z příprav filmu

Vzhledem k tomu, že spolupráce takových hvězd jako je Depp a Jolie přilákala mnoho fanoušků, museli tvůrci přerušit natáčení, protože množství lidí, kteří si chtěli herce vyfotit, bylo opravdu neúnosné.

Natáčení probíhá v Benátkách od 23. února, kde bude celý tým až do konce května a poté se přesune na další lokace. Kvůli časové tísni ale zatím nebyly zveřejněny žádné další detaily.

Vypadá to, že Studio Canal, které snímek distribuuje do Evropy, má velké plány. Bude to prý jeho dosud nevětší synchronizovaná premiéra na tomto území: proběhne v 1500-2000 promítacích sálech najednou.

O čem bude jejich nový film?

Jolie v něm představuje agentku Interpolu, která hledá zločince, s nímž měla v minulosti poměr. Depp zastává titulní roli amerického turisty, přičemž jejich vzájemný vztah je poněkud netradiční. Agentka Jolie totiž Deppa pouze využívá jako dvojníka, aby získala to, co sama chce.

Jde o remake francouzského snímku Hledejte Anthonyho z roku 2005. Premiéra je zatím plánována na rok 2011. Kompletní obsazení zatím není zveřejněno, ale už je jisté, že ve snímku uvidíme také Paula Bettanyho (Wimbledon; Šifra mistra Leonarda) a Rufuse Sewella (Iluzionista; Paříži, miluji tě).

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Johnny Depp s Angelinou Jolie společně v Benátkách!