×
TOPZINE.cz

Johnny Depp je opět nejlepší! Zvítězil v People’s Choice Awards 2011

Lamač mnoha ženských srdcí. Charismatická tvář, dokonalý úsměv a skvělé herecké výkony. To je slavná herecká star, která již poněkolikáté vyhrává titul nejkrásnějšího muže Hollywoodu.

Johnny Depp jako Jack Sparrow ve filmu Piráti z Karibiku, Zdroj: distributor filmu

People’s Choice Awards udělilo 5. ledna v americkém Los Angeles titul nejpřitažlivějšího muže a herce v Hollywoodu Johnnymu Deppovi. Tento charismatický herec, kterého můžeme nyní vidět v jeho novém snímku Cizinec (The TouristAngelinou Jolie), nyní dotáčí čtvrtý díl slavných Pirátů z Karibiku, s názvem Na vlnách podivna. Porazil i sladkého Roberta Pattinsona ze Sagy Twilight. Upířího milovníka tedy na špičce tohoto ocenění neuvidíme.

Pattinson také neuspěl v kategorii Nejoblíbenější hvězda pod 25 let. Zde ho předčil herec a zpěvák Zac Efron ze slavného Muzikálu ze střední nebo Znovu 17.

Neil Patrick Harris a Jane Lynch byli oceněni za Nejlepší televizní komiky a Adam SandlerJennifer Aniston za nejlepší komediální herce ve filmu Zkus mě rozesmát.

Programem opět provázela hvězda filmu Poslední prázdniny Queen Latifah. Společnost jí dělala zpěvačka a herečka Selena Gomez a zpěvák Kid Rock.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..