Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Johnny Depp jako tvůrce animovaného filmu? Dokáže překvapit!

Veronika Jílková

Veronika Jílková

19. 6. 2010

Idol mnoha žen po celém světě, perfektní herec a všestranný muž Johnny Depp opět překvapil a chystá pro nás další opravdovou lahůdku. Tentokrát se přesuneme z moře i od nebezpečných gangů a podíváme se na malou animovanou rybičku jménem Rango.

Rango

Rango

Nové video, které prozatím předchází kdejakým trailerům nového animovaného filmu, s sebou přináší i nečekanou novinku. Produkce se zúčastní herec Johnny Depp!  Je to něco, s čím se Johnny sice setkal již při natáčení filmu Mrtvá nevěsta Tima Burtona, ale přesto mu to přinese novou zkušenost, která se mu určitě vyplatí.

Kvůli pouze krátkému sestřihu ze snímku se nic nedozvíme o ději. Seznámíme se jen s hlavním hrdinou Rangem, což je malá oranžová rybička na natahování.

Režisér Pirátů animuje

Vedle Deppa spolupracují na snímku i Isla Fisher, Abigail Breslin a Bill Nighy. Distributorem filmu se stal Paramount Pictures.

Režie se ujal Gore Verbinski, známý především díky filmům o Pirátech z Karibiku nebo filmu Kruh. Režisér přiznal, že s filmem bude spousta práce, ale díky počítačové technice, skvělému štábu a různým trikům by se premiéra měla uskutečnit již 18. března 2011.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Johnny Depp jako tvůrce animovaného filmu? Dokáže překvapit!