Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Johnny Depp jako Jack Sparrow i v roce 2013? To snad ne!

Veronika Jílková

Veronika Jílková

15. 4. 2010

N97153-18b71Kapitán Jack Sparrow – to je nezapomenutelná role šarmantního a sexy Johnnyho Deppa. Peníze pro herce nehrají žádnou roli a pokud by produkce chtěla, propůjčil by se klidně až k sedmému pokračování. Budou mít ale fanoušci ještě žaludek na pošuka jménem Sparrow?

Johnny Depp jako kapitán Jack Sparrow

Johnny Depp jako kapitán Jack Sparrow

Johnny Depp (zde jeho profil) je neoblomně rozhodnut hrát v dalších a dalších pokračováních zatím slavné trilogie Pirátů z Karibiku. V této době se s jeho postavou kapitána Jacka Sparrowa natáčí čtvrtý díl, který nese název Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides.

Kolik bude ještě dílů?

Herec už ale teď plánuje další budoucnost pro tuto sadu snímků. Produkce si ale s jeho nápadem zatím neví rady. Problém bude totiž v penězích. O ty ale Johnnymu nejde. Má jich přece dost. Svoji roli podivínského kapitána Černé perly si oblíbil natolik, že se od ní nemůže odtrhnout. Ke své lásce k dobrodružství a natáčení mezi piráty říká: „Miluji kapitána Jacka, a když se mě lidé ptali, zda bych se propůjčil i k dalšímu natáčení, třeba až k sedmému dílu, řekl jsem proč ne. S touto rolí jsem se opravdu zžil a myslím, že je to dobrý nápad.“

Piráti z Karibiku 3 Zdroj: distributor filmu

Piráti z Karibiku 3 Zdroj: distributor filmu

Myslí si to ale opravdu všichni? Johnnyho fanoušci se totiž obávají, že by na to mohl doplatit. Letos v létě se můžeme těšit na to, jak si se svou rolí poradil ve čtvrtém pokračování nejslavnějších pirátů všech dob.

Více o čtvrtých pirátech se můžete dozvědět tady a tady.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Johnny Depp jako Jack Sparrow i v roce 2013? To snad ne!