Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Johnny Depp a jeho příští filmy: Don Quijote, Piráti, Alenka a další Burtonovky!

Redakce

Redakce

23. 12. 2009

Johnny_Depp_-_American_actorNehledě na tvrzení Johnnyho Deppa, že nebude schopen pracovat na dalším filmu kvůli plnému programu, znovu zazáří na plátně! Režisér Terry Gilliam prozradil, že se herec v připravovaném drama-fantasy projektu Muž, který zabil Dona Quijote objeví.

Zdroj: wallpapers.free-review.net

Zdroj: wallpapers.free-review.net

Terry Gilliam, který aktuálně pracuje na Muži, který zabil Dona Quijote, prozradil magazínu Paste: „Jo, a už jsem přepsal scénář,“ odpověděl na otázku, zdali se Depp ve filmu doopravdy objeví.

V roce 2000 musela být realizace tohoto filmu přerušena kvůli mnoha problémům včetně povodní. Filmaři se rozhodli dát projektu v květnu tohoto roku druhou šanci. Depp si nicméně nebyl jistý, zda se vrátí zpět do role cestujícího v čase. „Můj problém s Quijotem je, že můj taneční pořádek (pozn. rozvrh) je pěkně narvaný pro několik následujících let. Takže těžce nesu, že na mě Quijote musí čekat!“ řekl Depp v červnu.

Po Alence v říši divu bude Depp s Timem Burtonem znovu spolupracovat na hororu Dark Shadows, který se začne natáčet v roce 2010. Johnny také nejspíš zopakuje svou roli Kapitána Jacka Sparrowa v Pirátech z Karibiku: On Stranger Tides. Smlouvu přesto prozatím nepodepsal.

Do Muže, který zabil dona Quijota byl pro hlavní roli vybrán Robert Duwall. Originálně role patřila Jeanu Rocherfortovi. Nový film je plánován na rok 2011.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Johnny Depp a jeho příští filmy: Don Quijote, Piráti, Alenka a další Burtonovky!