Menu
TOPZINE.cz
Film & TV

Johnny Depp a Justin Bieber představili nový animák o chameleonovi

Veronika Jílková

Veronika Jílková

18. 2. 2011

Na tiskové konferenci, kde padaly otázky ohledně nového animovaného snímku z pouště Rango, se objevil i zpěvák Justin Bieber. Prozradil, že je velký fanoušek Johnnyho Deppa.

Hlas hlavnímu hrdinovi propůjčil herec Johnny Depp Zdroj: distributor filmu

V sobotu 12. února proběhla tisková konference s tvůrci a herci nového dobrodružného animovaného filmu Rango, kde hlavního hrdinu ztvární Johnny Depp. Práce na animácích pro něj není žádnou novinkou. Již s Timem Burtonem spolupracoval na Mrtvé nevěstě.

Společně s Islou Fisher a Abigail Breslin odpovídal na pokládané dotazy ohledně nového snímku s akčním chameleonem. Kolegou na této akci se mu stal i teenagerský zpěvák z Kanady Justin Bieber. Ve chvíli, kdy si Depp Biebera všiml, uvítal ho na konferenci slovy „ahoj, kamaráde“. Justin se zmohl pouze na pár slov: „Když jsem slyšel, že tu budete, musel jsem přijet a jen vás pozdravit. Jsem váš velký fanoušek!“

Další zveřejněnou novinkou je i video, které odkrývá jednu ze scén, kdy se Rango objeví v jednom městečku na poušti poté, co prchá před dravým orlem.

Příběh o chameleonovi, který jde z jednoho dobrodružství do dalšího a poznává, že tím nejdůležitějším jsou přátelé, vtrhne do amerických kin 4. března.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Johnny Depp a Justin Bieber představili nový animák o chameleonovi