Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Joe Cocker na podzim 2010 představí nové album i na dvou vystoupeních v České republice. Praha i Brno zahájily předprodej vstupenek

Petra Duhajská

Petra Duhajská

23. 8. 2010

FOTO: Joe Cocker!Vstupenky!Šestašedesátiletého zpěváka s nezaměnitelným chraplavým hlasem budou moci fanoušci vidět a slyšet 7. října v brněnské hale Rondo a 18. listopadu v pražské O2 areně. Kromě starých osvědčených hitů se mohou těšit i na ukázky z Cockerova nejnovějšího studiového alba Hard Knocks.

FOTO: Joe Cocker

Britský zpěvák chystá pro české fanoušky hned dvě vystoupení, Zdroj: cocker.com

Během své více než čtyřicetileté kariéry získal Joe Cocker snad všechna ocenění, která si zpěvák může přát. Jeho sbírka trofejí obsahuje i Grammy, Zlatý glóbus a Oscara a Cocker je i hrdým nositelem Řádu britského impéria.

>>> Koupit vstupenky za 990 korun na koncert do Brna zde. <<<

Mezi Cockerovy největší hity patří zejména coververze písní slavných i méně známých kolegů z branže, například Don’t Let Me Be Misunderstood, She Came In Through The Bathroom Window, Unchain My Heart, With A Little Help From My Friends nebo You Are So Beautiful.

Cocker se pohybuje mezi popem, rockem, soulem a blues, ale o albu Hard Knocks, které se na pulty obchodů dostane v říjnu, prozradil, že je mnohem popovější než všechny ostatní nahrávky z posledních let; zejména ve srovnání s jeho předešlým albem. „Nepoužívali jsme žádnou elektroniku a žádné speciální efekty,“ dodal.

Joe Cocker přijede v rámci turné také do Čech

Na podzim se mohou na Cockera těšit také čeští fanoušci, 7. října bude koncertovat v Brně v hale Rondo (vstupenky kupujte za 990 korun zde) a 18. listopadu se představí v pražské O2 areně.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Joe Cocker na podzim 2010 představí nové album i na dvou vystoupeních v České republice. Praha i Brno zahájily předprodej vstupenek